Widok

Rozsądne i niewulgarne zabawy weselne. Podpowiecie coś?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Goście chcą się bawić, ale jeśli im zaproponuję jedzenie jabłka z zawiązywanymi oczami albo coś w tym stylu, to pewnie mnie wyśmieją i będą unikali w pracy i przy rodzinnych spotkaniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas sprawdziły się:

- kareta ( lub jej wersja "zoologiczna" pt. wycieczka do zoo),
- karaoke- wersja zmodyfikowana, tj. losowało się jakiś utwór, na ekranie był tekst i trzeba go było zaśpiewać kolejno tak, jakby była to opera, heavy metal i disco polo ;-)
- zabawa taneczna "dwie ręce, jedna noga"
- krzesła ( wersja rozszerzona o rekwizyty, tj. można było usiąść na krześle tylko w momencie, gdy zdobyło się konkretny rekwizyt, o który gość został poproszony przez zespół, w pewnym momencie wszyscy rzucili się w kierunku WC, bo rekwizytem miał być papier toaletowy ;-))
-telefon z klubu włoskich kawalerów, odczytany oczywiście na głos :D

Ale największym absolutnym hitem był taniec integracyjny "belgijka". W pewnym momencie nawet obsługa kelnerska się włączyła do zabawy, tak ich wciągnęła :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O! To są całkiem rozsądne propozycję. Ja też skorzystam z tych podpowiedzi...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ktoś z Was ma doświadczenie z taką zabawą o nazwie "ludzka rzeźba miłości" alb "pomnik szczęscia pary młodej"?
To jest ponoć hit wesel...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry