Widok

Rozstrzygnięcie konkursu na prowadzenie stołówki w szkole w Bojanie

http://bip.szemud.pl/rozstrzygniecie-konkursu-na-prowadzenie-stolowki-w-sz-p-bojanie/
Wygrała firma investo z Kwidzyna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tyle było krzyku na forum i co? I g...o! Wójt robi sobie co chce a lament jest tylko na forum. Wszyscy potrafią tylko dużo pisać na forum a jak co do czego to nie na nikogo! Szkoda. Żal
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cena 6.69 dużo poniżej oczekiwanej... .Raczej widać że będzie w szkole robiony katering - bo właściciel ma katering w Kwidzynie. Bojano to idealne miejsce na zaopatrzenie trójmiasta i okolic... .Szkoda że nikt miejscowy nie pomyślał o takiej formie biznesu.
Jestem ciekaw jak od strony Gminy będzie wyglądało dofinansowanie tych posiłków, dla części dzieci to był jedyny ciepły posiłek w ciągu dnia, smutne, ale prawdziwe. Teraz Panie co tam pracowały biegiem powinny złożyć swoje oferty pracy, i może cała sprawa zakończy się pozytywnie. Tego Wam i naszym pociechom życzę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Policja z Szemuda (7 odpowiedzi)

Wójt zbudował nowy posterunek w Szemudzie koło jego centrum samorządowego. Wszyscy się...

Do licznych włascicieli psów (17 odpowiedzi)

Wiem, że zapewne mój post odbije się pustym echem, ale uważam, że przelała się już czara goryczy...

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (58 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

do góry