Widok

Rozwód

Witam wszystkich. Jestem właśnie w trakcie rozwodu, jest ciężko, może wiecie jak sobie z tym radzić, z pustką, odrzuceniem, samotnością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszamy do grupy na fb
https://web*facebook*com/groups/2065298743796043/
zamiast gwiazdek, kropki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tak mnie to ciekawi dlaczego tak się dzieje że jest wielka miłość, sielanka a po jakims tam czasie czar mija i bach nie mozna patrzeć na drugą osobę.Czy niektórzy tak dobrze się potrafią kamuflować że dopiero mieszkając razem wychodzi szydło z worka /bez aluzji./Cóż rozwód przykra rzecz, życzę rozsądku na przyszłość i spokoju na sali sądowej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawa jest, ogólnie mówiąc, prosta ponieważ nastały czasy żeby żyć lekko, łatwo i przyjemnie bez problemów, ryzyka i poświęceń więc... stały związek (małżeństwo) nie ma z tym szans!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm a jak sobie z tym poradzić?! Hmm szukać kontaktu z ludźmi (dobrymi)! Nie szukać pocieszenia, wypłakania się itp. u "byle kogo" a zwłaszcza tylko u mężczyzn bo... skończy się to zapewne... kłopotami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak ktos nie ma twarzoksiazki???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety( Też mam to samo....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozwód to nic złego zapelnienie pustki wymaga czasu a czas leczy rany. Kontakt z ludźmi jest ważny by nie siedzieć i myśleć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Inna miłość.
Najprościej. Tamto dokumentnie zamknąć.
Ale to jest tylko teoria.
Bo jeżeli sa np.dzieci, wspolny kredyt, czy jeszcze dziesiątki różnych sytuacji..to to już tak łatwo się nie odbywa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jeśli nie potrafisz być z inną kobieta, bo myślisz tylko o tej jednej... Od roku tak mam i pozbierać się nie mogę.... między czasie próbowałem życie ułożyć, ale nie potrafię drugiej osoby oklamywac, że nie potrafię przestać myśleć. Masakra... Żadna zecz materialna nie cieszy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Terapia!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawalilem się praca, to jest terapia... Ale weekendy są Naj gorsze...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Praca to nie jest terapia. Musisz to przepracować, tą obsesje w głowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale jak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jak? Spotkać się z kimś, pogadać, jakieś książki poczytać, zrobić "rachunek" strat i zysków... Widzę że jakaś grupa jest tu zaproponowana więc...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naj gorsze że nie chce żadnej kobiety bo zaufać nie potrafił bym. A nie chce oklamywac...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz do mnie na mail. Powiwm Ci jak to przejsc. Jestem po...damy radę. ..frirajderka@wp.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

pies (50 odpowiedzi)

"Czym lepiej poznaję ludzi, tym bardziej kocham swojego psa". To słowa Marka Twain'a. Ostatnio...

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

terapia (119 odpowiedzi)

wątek dla wszystkich, którzy chcą się poczuć lepiej :) będzie to terapia grupowa ... zaproszone...

do góry