Ośrodek Szkolenia Kierowców

Kursy prawa jazdy

Pruszcz Gdański, Kasprowicza 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Jeździłem z instruktorem Czarkiem bardzo dobry instruktor wyrozumiały i...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2017

Pikol wątek zamknięty Polecam!!! Jeździłem z Tomkiem. Tak jak mnie nauczył jest ok. Jeździliśmy po...
~Pikol
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2017

Niezadowolona wątek zamknięty Jeździłam z Panem Tomkiem. Nerwowy nie znający się kompletnie na swoim fachu....
~NIEZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Polecam serdecznie i dziękuję ! wątek zamknięty Nie jestem kursantem a właścicielem konkurencyjnego ośrodka w Gdańsku. Mimo ,...
~Artur O.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 grudnia 2016

Bardzo dobra nauka jazdy wątek zamknięty Podczas wykładów dogłębnie przerobiliśmy każdy temat, inatruktor bardzo...
~Daniel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Rydwan wątek zamknięty Polecam tą szkółkę ponieważ Instruktorzy są bardzo mili oraz posiadają...
~Alek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

Polecam :) wątek zamknięty Zdecydowanie jestem zadowolona z poziomu nauczania zarówno teoretycznego jak...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam OSK Rydwan. Dzięki możliwości e-learningu można dobrze...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 listopada 2016

Polecam! wątek zamknięty Polecam wszystkim naukę w Rydwanie.Jedzilam z Panem Darkiem,jestem bardzo...
~Martyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 września 2016

Polecam, ale przestrzegam przed instruktorem Tadeuszem!!!! wątek zamknięty Kurs teoretyczny przdbiegł pomyślnie, natomiast problem zaczął się, gdy...
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Dobry ale mam wiele uwag wątek zamknięty Duży plus za dobre przygotowanie teoretyczne i możliwość e-learningu. Cena...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 lipca 2016

Pozdrowienia z Rumii Polecam jak najbardziej wątek zamknięty Jeszcze raz chciałbym podziekowac Instruktorom i przede wszystkiem P....
~Bocian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 lipca 2016

Kaś - opinia wątek zamknięty Duzy plus za wyklady w formie e-learningu, mozna w latwy sposob przygotowac...
~Kaś
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Nie polecam wątek zamknięty Idąc do tej szkoły sugerowałam się opiniami w internecie. Dzisiaj nie zdając...
~klaudia
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2014

polecam wątek zamknięty Polecam Pana Darka, b. dobry instruktor!
~gallanonim
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 czerwca 2015

POLECAM ! wątek zamknięty Świetna szkoła, super ludzie , nikt z niczego nie robi problemu. Dobre...
~Peper
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

zadowolona wątek zamknięty witam:) zdałam:) ale najwieksza zasluge przypisuje Panu Darkowi.Na kurs...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

POLECAM!! wątek zamknięty Jestem właśnie po ukończeniu kursu, egzamin teoretyczny zdałam na 72 punkty...
~ZADOWOLONA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

zadowolona wątek zamknięty profesjonalny OSK dobry sprzęt uczyłam się na kategorię C już trzecie prawo...
~MARA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2015

zadowolona. - opinia wątek zamknięty Polecam. Miły, cierpliwy, dyspozycyjny instruktor. Z niecierpliwością...
~zadowolona.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

40

wątków

do góry