Widok

Rzucanie palenia :/

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy jestem jakimś dennym przypadkiem?Paliłam od 6 lat z przerwami po ok 5-7 fajek dziennie , chcę rzucić a w głowie Sajgon.... Przeczytałam super książkę Allena Car'a, od dwóch tygodni biorę tabex - teraz przerwałam(5dni) bo się rozchorowałam(antybiotyk) i chyba to był błąd -kontynuuję kuracją .
Dramat!!!!!!!!już sama nie wiem czego chcę!!Odnoszę wrażenie, że nic na mnie nie działa, a zaczynałam twardym postanowieniem skończenia z tym świństwem.Pomocy, jakie są Wasze doświadczenia?nie ma cud lekarstwa ;}??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mąz nie palił 7 lat- zaczał znowu:(
A ja nie paliłam NIGDY- al epotrafię- bo probowałam- i zamierzam zacząć kopcić, co by sobie popalić w tym życiuP)
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi pomógł tabex i nie paliłam około roku, potem zaczęłam, bo byłam w Polsce i wszyscy wkoło mnie palili... i test pozytywny zakończył u mnie palenie, ale nie wiem czy nie wrócę:/

mojemu wujkowi pomogły zabiegi w przychodni, kiedyś było to modne, ale nie pamiętam jak się nazywało dokładnie, on nie pali już chyba 7 lat

powodzenia
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my sie kiedys wkurzylismy i rzucilismy razem ...na 5 lat ,po 5 latach klika miesiecy znowu popalalismy ( co za glupota) no ale szybko przyszlismy po rozum do głowy spojrzelismy w porfele ..........!
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
patrz na moj suwaczek :) palilam od ponad 10 lat. wiecej niz paczke na dzien a w sumie i na noc, bo zaczynalam juz wstawac w nocy na peta. i NIGDY nie myslalam, ze nie bede musiala palic. dla mnie wszystko bylo okazja na zapelenie. o juz ranek - to sobie zapale, zaraz wychodze - zapale, wyszlam - zapale, autobus zaraz bedzie - zapale, zjem cos - najpierw zapale, siku mi sie chce - fajnie to zapale... i tak bez konca. zaczelam rzucac z nowy rokiem i tabex'em. ale nie do konca bylam w porzadku wobec siebie. zawsze fajka na wieczor. z czasem czesciej. maz pali wiec mialam skad brac. ktoregos razu maz wyszedl i nie zostawil mi peta na wieczor. pomyslalam, ze przeciez jak nie zapale to nie umre z tego stresu. do tego dnia czekalam. do tego dnia od momentu rozpoczecia walki minely ponad 2 miesiace, bo pierwszy dzien "bez" mialam 10 marca. kuracje z tebex'em rozpoczynalam w sumie w tym czasie 3x. nie poddawaj sie, bo nie bedziesz zalowac. potem bedziesz przez pol roku chodzic i wachac ubranie na sobie, ze fajkami nie smierdzi :)

POWODZENIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i najwazniejsze - w sumie nie przeszakadza mi ze wkolo wszyscy pala. czasem mnie najdzie chetka, to prosze meza zeby mi dal potrzymac zapalonego i to mi wystarcza , hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paliłam jakieś 7-8lat, zaczęłam jeszcze w ogólniaku...

rzuciłam z dnia na dzień :) ale dopiero jak ktoś mocno mi wsiadł na ambicję i wziął mnie pod włos ;) bo prośby, groźby, tłumaczenia itd. nie pomagały ;P

nie palę już ok 5 lat :)


strasznie mi przeszkadza smród dymu... i nie wiem jak ja mogłam chodzić taka śmierdząca fajkami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
platsry niquitin przez tydzien i po paleniu (paliłam z 8lat i to sporo paczka na 2 dni to mało)

ale niquitin a nie nikorette


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
książka super dołącz do niej filmy https://www.reset33.pl/ i psychologicznie będziesz przygotowana do rzucenia na 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Fotelik samochodowy 15-36 kg, jaki najlepszy ? (25 odpowiedzi)

Muszę kupić małej nowy fotelik samochodowy. Tym razem do 15-36 kg. No i właśnie moje pytanie,...

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Naprawa zabawek (10 odpowiedzi)

Czy może któraś z mam wie czy jest gdzieś zakład naprawiający zabawki na baterie? Z góry dziękuję...

do góry