Widok

SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY NA UL.BENISłAWSKIEGO!!!

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
CZY KTORAS BYLA U FRYZJERA NA UL,BENISłAWSKIEGO?W TYM SALONIE KOSMETYCZNO-FRYZJERSKIM? PORADZCIE?GODNY POLECENIA?A MOZE ZNA KTOS DOBRA I W MIARE TANIA FRYZJERKE PRZYCHODZACA DO DOMU BADZ JAKIS SALON W REJONIE OBłUZE OKSYWIE GODNY POLECENIA

ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi Ci o ten mały salon obok spożywczaka (ni to Benisławskiego, ni to ta ulica prostopadła), to ja byłam i byłam bardzo zadowolona :]
Ale nie robiłam sobie fryzury ślubnej, tylko taką dla gościa weselnego :]

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIECHODZI MI O TEN,ZRESZTA DO PANI SYLWI CHODZE TAM NA PASEMKA TEZ ALE AKURAT WE WRZESNIU MA URLOPIK :( CHODZI MI O SALON KOSMETYCZNO-FRYZJERSKI KAWALECZEK DALEJ,OBOK TKW PIJALNI HEHE,KTOS BYL W NIM?

ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Podbijam, bo tez szukam fryzjera na Obłuzu. Gosia78 polecila mi salon z centrum, może tam jednak sie zdecyduję, ale na Obłuzu byłoby łatwiej.

image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja czasem chodzę na ul.Podgorska chyba "Orient" na przeciw kościoła Boboli i jestem zadowolona z fryzjera

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

Nietypowe i oryginalne miejsce na wesele? (33 odpowiedzi)

Cześć! Mam pytanie do tych co sa juz bardziej zorientowani w salach weselnych w okolicy...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry