Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Uczelnia, którą moim zdaniem można z czystym sumieniem polecić, zwłaszcza...
~Judyta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Polecam !!!! wątek zamknięty Bardzo fajna oferta studiów, świetna atmosfera, panie w dziekanacie i...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 maja 2019

architektura II stopień wątek zamknięty dobrze przemyślany program, można zacząć studia magisterskie z architektury...
~Piotr
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Bardzo dobra uczelnia! wątek zamknięty Świetna kadra, wysoki poziom zajęć i zaangażowania wykładowców, przyjazy...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 września 2018

Aranżacja i stylizacja przestrzeni wątek zamknięty Polecam podyplomówkę! :) jestem tegoroczną absolwentką aranżacji i stylizacji...
~absolwent
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Polecam mocno! wątek zamknięty Polecam ssw z całego serca!, naprawdę fajni wykładowcy, widać u nich...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Nie radze tam chodzić wątek zamknięty Zaczałem tam kiedyś studia architektury mając za sobą 3 lata praktyki jako...
~elton
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Drugi stopień w Sopockiej Szkole Wyższej wątek zamknięty Zacznijmy od poziomu nauczania, wysoki i bardzo profesjonalny, uczą...
~Mirek Kulewicz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2016

Super szkoła wątek zamknięty Dużo godzin z języka obcego, praktyki w super firmach. Polecam każdemu.
~Maja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

absolwent architektura krajobrazu wątek zamknięty nie żałuję wyboru, zostało i w głowie, i w rękach ;-) nie zawsze było...
~Paweł
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 marca 2017

OMIJAC Z DALEKA!!! wątek zamknięty Szkola Wyzsza a zajecia odbywaja sie w jakims rozklekotanym budynku...
~Hanna
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2010

~gg
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 września 2016

bankrutka - opinia wątek zamknięty Bardzo drogo, nauczyciele maja lekceważacy stosunek do studentow, uważają nas...
~bankrutka
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 maja 2015

polecam wątek zamknięty studiowałam architekturę krajobrazu w SSW w Sopocie i jestem bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 czerwca 2016

dobra uczelnia wątek zamknięty ja już kończę studia na SSW. Studiuję architekturę i muszę przyznać, że mają...
~Pola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2016

Kurs Finance & Accounting z językiem niemieckim wątek zamknięty Uczestniczylem w Kursie Finance & Accounting z językiem niemieckim dla firm z...
~Michał M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 marca 2016

Super! wątek zamknięty skończyłam architekturę wnętrz na SSW i jestem bardzo zadowolona. Poziom jaki...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 lutego 2016

Nie ma się do czego przyczepić wątek zamknięty Skończyłem studia w zeszłym roku, ekonomia, stacjonarnie. Zajęcia ok, w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 stycznia 2016

Kurs BPO wątek zamknięty Kurs Finance& Accounting z językiem niemieckim
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Sopocka Szkoła Wyższa - polecam! wątek zamknięty Należę do grona osób zadowolonych - wykwalifikowana kadra, dużo wiedzy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

89

wątków

do góry