Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam.. wątek zamknięty Dobrze przygotowana kadra,duzo zyczliwosci,jeszcze więcej przekazanej wiedzy!...
~absolwentka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 października 2009

Projektowanie form użytkowych i bizuterii wątek zamknięty A czy jest tu ktoś, kto wybrał te specjalizacje na architekturze wnętrz?...
~Natalka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 maja 2011

promotor wątek zamknięty hej mial ktos moze jako promotor dr olge marytniiuk???
~studentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

Ochrona Dóbr Kultury wątek zamknięty Witam,chciał bym się zapytać studentów/absolwentów tego kierunku (Ochrony...
~Tomcio
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

nie oceniaj książki po okładce wątek zamknięty Dziekanat, piękny nowoczesny budynek, świetnie wyposażony z biblioteką na...
~student
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 listopada 2010

POLECAM !!! wątek zamknięty Szczerze polecam Sopocką Szkołę Wyższą !!! Świetna kadra, wszyscy są dla...
~D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 listopada 2010

?? wątek zamknięty przepraszam bardzo do opinii na dole poszłaś sie tam uczyć zeby miec wyższe...
~pola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 października 2010

Szczerze polecam wątek zamknięty W tym roku zakończyłam studia w tej szkole. Gdyby istniała możliwość...
~Nelly
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 lipca 2010

Hm... wątek zamknięty Nie wiem jak jest na studiach dziennych i na innych kierunkach-ja studiuje...
~ona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 czerwca 2010

Architektura i Urbanistka Warto? wątek zamknięty Hej chciałabym się dowiedzieć jak jest na Architekturze? Ciężko się dostać?...
~She
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

Spoko szkoła, świetni ludzie! wątek zamknięty SSW jest bardziej niż spoko. Budynki są OK, nie wiem czego się inni czepiają....
~Kaaza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 maja 2010

Fajna szkola wątek zamknięty Jestem uczennica tej szkoly i musze wszystkim ja bardzo polecic maja swietne...
~mappla
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Uczelnia przyszłości wątek zamknięty Załamany poniższymi komentarzami nieobiektywnych i mało doświadczonych ludzi...
~Mestvin
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2010

Dobra, porządna i rozwiająca się uczelnia wątek zamknięty Uczelnia robi dobre wrażenie i taka jest. Kadra wymagająca, ale chyba o to...
~Leo
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2010

Polecam!!!! wątek zamknięty Polecam tą uczelnie! Do plusów można zaliczyć doskonałą kadrę wykładowców,...
~MŁ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2010

kolega z redakcji - opinia wątek zamknięty studenci w trybie zaocznym zajęcia mają w budynku liceum na ul.Książąt...
~kolega z redakcji
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

mysle o tej szkole,ale...sama nie wiem wątek zamknięty zastanawiam sie nad ta szkola,moglby ktos napisac na temat ekonomi-inf.w...
~przyszla studentka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2008

NAPRAWDĘ POLECAM wątek zamknięty Podoba mi się poziom tej szkoły. Nie jest łatwo i właśnie o to chodzi. Rok...
~MAREMAJ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 czerwca 2009

FCT - opinia wątek zamknięty SZKOŁA JEST BARDZO PORZĄDNA, JAK SIĘ CHCE TO MOŻNA SIĘ WSZYSTKIEGO NAUCZYĆ....
~FCT
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 stycznia 2009

crazy gardener wątek zamknięty Jako student już trzeciego semestru Architektury Krajobrazu muszę pochwalić...
~crazy gardener
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
109

postów

89

wątków

do góry