Select

Szkoły językowe

Gdańsk, Antoniego Abrahama 1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hania - opinia wątek zamknięty Polecam kursy Pani Julity. Jest osobą kompetentną, która patrzy...
~Hania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 września 2019

Wysoki poziom, profesjonalna firma wątek zamknięty Po ponad roku współpracy mogę śmiało polecić firmę. Dzięki bardzo wysokiej...
~Kuba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lutego 2019

Profesjonalna szkola jezykowa wątek zamknięty Bardzo profesjonalne lekcje prowadzone przez mloda energiczna I pelna...
~Adam Jaroszewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 stycznia 2018

Polecam wątek zamknięty Przede wszystkim pani Julita naucza skutecznie. Oczywiście trzeba też...
~Dorota
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2017

Sprawdzona firma, polecam. wątek zamknięty Zdecydowałam się na szkołę CJOSelect ponieważ cenie sobie indywidulne...
~Danuta Lorbiecka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Super! wątek zamknięty Trafiłem na SELECT i panią Julitę zupełnie przypadkowo. Jestem z zawodu...
~Janusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Szczerze polecam :) wątek zamknięty Z usług szkoły Select skorzystałam, aby podszkolić słownictwo marynistyczne i...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam tę szkołę! Program nauczania jest dopasowany do moich...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 marca 2017

Super wątek zamknięty Dzięki Pani Julicie w bardzo krótkim czasie poznałam słownictwo, którego...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2017

Sprawdzona firma, polecam! wątek zamknięty Osobiście korzystałam i szczerze polecam! Jakość, zaangażowanie, dobre...
~Katarzyna Biełuszko
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry