Widok

SP 4 bardzo dobry wybór!

SP nr 4 Temat dostępny też na forum:
Jestem bardzo zadowolona i dumna z tego, iż moje dziecko uczęszcza do tej szkoły. Nauczyciele są bardzo życzliwi, kompetentni, organizują różne zajęcia pozalekcyjne. Najważniejsze jest dla mnie to, iż z sercem podchodzą do swojej pracy. Pani Dyrektor osoba na odpowiednim stanowisku.
Zawsze ma czas dla rodzica, ale przede wszystkim dla ucznia. Stara się o remonty dla szkoły.
Szkoła mała kameralna.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to bez zastrzeżeń.
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 5
 
bezpieczeństwo: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 11

Brawo, powinno się być dumnym ze szkoły! Co dotyczy nauczycieli, to wykonują swoją pracę jak potrafią, ale niestety, niektóre przedmioty leżą (ścisłe). Duża rotacja nauczycieli nie jest pozytywnym wyznacznikiem nauczania. Wielu nauczycieli 50+, a zdarza się, że 60+. Mało nauczycieli młodych, z pasją! Nic nie mam do starszych nauczycieli, ale dysproporcja jest niepokojąca, tym bardziej, że to podstawówka.
"Zawsze ma czas dla rodzica, ale przede wszystkim dla ucznia. Stara się o remonty dla szkoły" - bardziej w teorii niż w praktyce... (no comment). Szkoła jest wyremontowana, to prawda, ale szkoła to nie tylko mury!!!
To, że szkoła jest kameralna, to chyba fakt...
Czy jest bezpieczna? Na pewno wszyscy się starają, aby było bezpiecznie.
Podsumowanie: opinia na zamówienie. Droga Angeliko, nawet nie postarałaś się, aby wyglądało to na rzetelną i prawdziwą opinię. Brak jakichkolwiek minusów, sprawia że Twoja opinia jest mało wiarygodna.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum Nauka

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

do góry