Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Średnio wątek zamknięty Zero kół zainteresowań. Nauczyciele są ok, ale nie wszyscy, Niektórzy...
~Szóstoklasistka
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 marca 2017

To nie miejsce lecz ludzie tworzą klimat. wątek zamknięty Dużą przestronna szkoła z basenem. Obecnie do użytku został oddany nowy...
~Meg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

BOISKO ! wątek zamknięty Brawo SP 42 !!! Piękne otwarcie kompleksu rekreacyjno-sportowego !!!
~rodziv
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 listopada 2017

Duża, fajna szkoła wątek zamknięty Skończył ją mój mąż, kończy syn. Właściwie nie kończy bo się okazało, że...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 czerwca 2017

bardzo dobra szkoła wątek zamknięty Przestronna, wesoła, kolorowa (w środku), basen, dużo sal gimnastycznych...
~Mama
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Ranking szkół podstawowych i dobra pozycja SP 42 wątek zamknięty http://nasza-sp42.gda.pl/2013/02/06/wyniki-egzaminu-gimnazjalnego-2012/#more-180
~WZ
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 lutego 2013

Brak parkingu wątek zamknięty To jest najgorsza organizacja jaką kiedykolwiek widziałem. Nie dość że do...
~tomek
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

Szkoła bez zastrzeżeń wątek zamknięty Szkoła jest bardzo dobra. Organizacja parkingu nie jest najlepsza, lecz sie...
~Uczennica*
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

bezpieczeństwo na poziomie zerowym wątek zamknięty Szkoła totalnie nie przygotowana dla dzieci młodszych. Zerówki i pierwsze...
~ojciec
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2009

mundurki wątek zamknięty Nowa dyrektor nowe zarządzena. Reforma Giertycha dawno przestała...
~mama
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2009

Jestem rodzicem, mogłoby być lepiej - pani pedagog to pomyłka ! wątek zamknięty Nie mam zastrzeżeń do poziomu nauki, spotkałam samych świetnych nauczycieli,...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 lutego 2009

rodzic - opinia wątek zamknięty Mundurki-nieporozumienie ! Niczego nie zapewniają, poza kolejnym wydatkiem...
~rodzic
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 marca 2009

Normalna,dobra szkoła wątek zamknięty Normalna,dobra szkoła
~Jola
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

_________________000__________________ wątek zamknięty _________________000__________________
~syla
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

14

wątków

do góry