Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Słabo.. wątek zamknięty Szkoła z roku na rok coraz gorsza, brak zajęć dodatkowych (poza szermierką),...
~rodzic
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Dobra szkoła dla ambitnych, inteligentnych i pracowitych dzieci. wątek zamknięty Szkoła kameralna do 3 klas na roczniku, niestety na skutek reform znacznej...
~Mama dzieci szkolnych
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Słabo wątek zamknięty Jeśli nie musisz nie zapisuj tu swojego dziecka. 100% zdawalność to prawda,...
~Wioletta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 czerwca 2017

Szkoła z tradycjami i przyjazna uczniom wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły. Nie miałam tego szczęścia by skorzystać z...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

zwalnianie wątek zamknięty starych nauczycieli masakra dziecko ma nauczycielkę ukochaną przez 2 lata...
~matka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Nie polecamy wątek zamknięty Szkoła skupia się tylko na dzieciach, trenujących szermierkę. Pozostałej...
~tata ucznia
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Szkoła profilowana wątek zamknięty Szkoła stawia przede wszystkim na wyławianie i forsowanie talentów...
~mama
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lutego 2016

ssp 70 wątek zamknięty jestem byłą uczennicą ssp 70 i niestety lata szkolne bardzo przykro wspominam...
~była uczennica
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

moja stara buda wątek zamknięty spędziłem w tej budzie osiem lat swojego dzieciństwa i młodości, były...
~janek krasicki
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2016

szkoła na trójkę wątek zamknięty Skusiły mnie szczytne hasła ("szkoła odkrywców talentów", "matematyka innego...
~rozczarowana Matka ucznia
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Drugiej takiej nie ma w Trójmieście wątek zamknięty Przede wszystkim wszyscy się znają. Mała szkoła (kameralna - niecałe 500...
~Wima
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2011

Brak przyjaznej atmosfery w szkole wątek zamknięty Dzień otwarty ma się nijak do rzeczywistości szkolnej, jakiej doświadczam z...
~Mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 marca 2015

Szkoła, w której rodzice nie mają nic do powiedzenia wątek zamknięty Niezła szkoła, która mogłaby być bardzo dobra, gdyby nie podejście dyrekcji...
~Gdańszczanka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

Szkoła nie powala na kolana wątek zamknięty Jestem byłą absolwentką szkoły podstawowej jak i gimnazjum, moi synowie...
~CARLLITA
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

najlepsza szkola sportowa wątek zamknięty jestem absolwentka 70tki ,szkoly przyjaznej dla rozwijajacej sie mlodej...
~Joanna "76
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Byłam bardzo zadowolona wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły - zarówno podstawowej jak i gimnazjum. Poziom...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Takich szkół więcej ! wątek zamknięty Bardzo przyjazna szkoła uczniom - i podstawowa i gimnazjum. Wysoki poziom...
~maciejka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 lipca 2013

nie do konca wątek zamknięty Moj syn chodzi do tej szkoly juz pare lat i powiem ze z perspektywy czasu...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

Jako rodzic wątek zamknięty polecam innym rodzicom wybór tej szkoły ze względu na nauczycieli, dyrekcję,...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Fajna mała, z normalnymi dzieciakami wątek zamknięty Polecam ze względu na fajna atmosferę. Mała szkoła z cudownym zapleczem,...
~Catherina
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
41

postów

26

wątków

do góry