Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jolanta - opinia wątek zamknięty Nauka w tym przedszkolu dla mojego dziecka jest po prostu świetna. W bardzo...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

marianna032 - opinia wątek zamknięty Program realizowany od A do Z na odpowiednim poziomie i nawet nie...
~marianna032
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lipca 2020

Gdansk Te vizja wątek zamknięty Nikomu nie polecam tej szkoly. Watpliwy poziom gwarantowany przez...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 marca 2019

neo - opinia wątek zamknięty Od razu zauważyliśmy świetną atmosferę w szkole, grupy zajęciowe nie są duże,...
~neo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2020

Elżbieta W. - opinia wątek zamknięty Od razu po przedszkolu zapisaliśmy tu córkę właśnie do szkoły podstawowej. Od...
~Elżbieta W.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 kwietnia 2020

Źle się dzieje!!! wątek zamknięty Proszę sprawdzić ile ta szkola szuka nauczycieli... wczoraj widziałam, że...
~Poirytowani rodzice
6

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 czerwca 2018

Marta - opinia wątek zamknięty Jedna z najlepszych szkół w Gdańsku. Sympatyczne grono pedagogiczne, ciekawe...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Super wątek zamknięty I ja należe do grona zadowolonych rodziców. Wybór tej szkoły okazał się...
~Kasia Wiecka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 sierpnia 2019

polecam! wątek zamknięty Według mnie to najlepsze przedszkole niepubliczne w Gdańsku :) Profesjonalna...
~Magda Goj
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

dobra szkoła wątek zamknięty W skali 1-5 przyznaje podstawówce Te Vizja mocną 5. Za całokształt! Super...
~Jacek Cygan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Bardzo dobre i przyjazne przedszkole wątek zamknięty Córka uczęszcza do tego przedszkola i jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2019

dobre przedszkole wątek zamknięty syn chodzi do grupy 3,5 latków w Te Vizji. Na początku miałam obawy jak...
~Weronika J
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2019

fajne przedszkole wątek zamknięty przedszkole jest w mojej ocenie ok. Przenieśliśmy się tu z placówki...
~Ania Rosa
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lutego 2019

Nie polecam! wątek zamknięty Zapisalam dzieci do Vizji, ponieważ było to jedyne przedszkole w najbliższej...
~Mama
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 grudnia 2018

rodzic ucznia wątek zamknięty stanowczo odradzam!!!!przerost formy nad treścią, duża rotacja kadry,...
~rodzic
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Dobra szkoła podstawowa w Gdansku wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcz do tej szkoły drugi rok. Oprócz kilku małych...
~Zadowolona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 listopada 2017

Bardzo polecem tę szkołe! Jestem z niej bardzo zadowolona! wątek zamknięty Ja też mam dziecko w tej szkole i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni! Bardzo...
~mama40
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 marca 2017

słabe podejscie do rodzica wątek zamknięty Wiele do życzenia jestem rodzicem dziecka który chodzi do klasy III szkoła...
~mama to ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Bardzo polecam szkołę wątek zamknięty Mój syn chodzi do szkoły TE Vizja na Morenie, jestem pozytywnie zaskoczona...
~Anix
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 czerwca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry