Szkoła Podstawowa nr 3

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
jest ok:) wątek zamknięty jestem uczennicą klasy pierwszej, chodzę do klasy hiszpańskiej. Szkoła jest...
~:))
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lutego 2014

Uwaga ! wątek zamknięty Osobiście nie polecam szkoły , ponieważ w toaletach dziewczęcych nie można...
~uczeń
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

były uczeń wątek zamknięty Cześć chciałem napisać że chodziłem do tej szkoły dwa lata bo zostałem...
~Obiektywny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lipca 2013

Opinia Absolwenta wątek zamknięty Skończyłem szkołę rok temu i w skrócie wam opiszę. Zalety: -wyremontowane...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Średnia wątek zamknięty Szkoła sama w sobie jest ok, ale nauczyciele nie są dobrze wyszkoleni, a...
~Janek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lutego 2013

;/ wątek zamknięty Ja tez polecam klasy integracyjne. Miła atmosfera, małe grupy w podziale na...
~absolwentka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Bez komentarza.. wątek zamknięty Aktualnie uczęszczam do klasy 3 gimnazjum, więc co nie co juz o tej szkole...
~3klasistka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2012

wiadomość do szóstoklasistów wątek zamknięty W trójce nie jest tak źle, jak to się wydaje. Sama bałam się tu iść, ale jest...
~zrsydxtucfygkvbjl
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2012

Spoko szkoła wątek zamknięty jest OK! naprawdę!!
~Kk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2012

No więc ... wątek zamknięty Idąc do tej szkoły spodziewałam się patologii ale nie aż w takim stopniu! W...
~Anonimek - sorry za interpunkcję
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2011

Uważajcie! wątek zamknięty Szkoła ta nie ma absolutnie żadnego przygotowania do pracy z dziećmi nieco...
~Rodzic
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

do absolwentki wątek zamknięty Witam absolwentke, jak sadze z opisu tresci! Skoro dotknela Cie reforma,...
~oburzona
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2007

Dobra szkoła ! wątek zamknięty Patologia wyszła z trójki! Teraz już nie ma takich wybryków jak np wyrywanie...
~anonymous
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 października 2011

Masakra !! wątek zamknięty Aktualnie uczęszczam do 2klasy , ale co nieco mogę już powiedzieć o tej...
~...
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

fajna szkoła wątek zamknięty Szkoła bardzo fajna , polecam innym. Kto chce to się nauczy.
~Wiki
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2011

gim nr 3- głupia szkoła wątek zamknięty jestem w szoku jak można , nie dostrzegać ,tego co się tam dzieje np....
~waldi
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

o matko . wątek zamknięty Uczyłam się w tej szkole przez 3 lata i szczerze to ta szkoła to jakiś obłęd...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2011

Fajna szkoła wątek zamknięty Uważam że szkoła jest dobra dla wszyskich którzy chcą się nauczyć dobrze...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2007

Żenada wątek zamknięty ta szkoła to horror , chodzę do niej i uwierzcie bardzo żałuje . Miałem do...
~Uczeń Gim nr 3
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Ludzie powiedzcie czy tam iść ? wątek zamknięty Prosze o rade jestem uczniem 6 klasy i nie wiem co w ej szkole sie dzieje ale...
~kiszka
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

66

wątków

do góry