Szkoła Podstawowa nr 3

Szkoły podstawowe

Gdańsk, Tytusa Chałubińskiego 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
GIM 3 - opinia ogólna. wątek zamknięty ucze sie w tej szkole i efekty nie są zadawalające : prowadzenie lekcji jest...
~matma_jest_głupia
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2010

Ludzie! wątek zamknięty Czy ktoś się w końcu weźmie za tę szkołę? Nie można wciąż zamiatać tematu pod...
~Rodzic, który zabrał dziecko z t
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Horror wątek zamknięty Beznadziejni nauczyciele, solary&dresy norma (...). Szczerze nie polecam.
~M.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

uczennica - opinia wątek zamknięty Jak dla mnie ta szkoła jest nawet spoko.... tylko trzeba uważac, żeby nie...
~uczennica
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2008

Wszędzie, tylko nie tam wątek zamknięty Większość nauczycieli stara się, aby szkoła funkcjonowała normalnie. Jednak...
~The dissapointed
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2011

Państwo w państwie. Masakra. wątek zamknięty Szkoła ta nie ma absolutnie żadnego przygotowania do pracy z dziećmi nieco...
~Maciek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

Trójka =_= wątek zamknięty Jeśli rodzice kochają swoje dzieci, to nie powinni ich wysyłać do Trójki....
~absolwenka (nareszcie!)
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2008

tworzymy zespol !!!! :) wątek zamknięty http://www.youtube.com/watch?v=HRy2o7L7eTM wszystkie pomysly tego typu...
~rimek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 września 2010

sp 50 rządzi. - opinia wątek zamknięty Nie wystawiłam ocen ponieważ nie wiem jak jest w tej szkole. Idę do niej po...
~sp 50 rządzi.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

p.Żanetta wątek zamknięty Witam, bardzo bym prosiła o opinie na temat p. Żanetty J. od j. niemieckiego,...
eroll
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 lipca 2009

JESTEM BARDZO NA 'NIE' ! wątek zamknięty Moja opinia nie jest oparta na moim 'widzimisię', tylko moim zdaniem z...
~Wolę pozostać anonimowy.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

Zawiedzeni wątek zamknięty Szkoła jest po to by uczyć - to fakt, nie ma co dyskutować. Nauczyciele są...
~Ojej
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 marca 2009

Gim wątek zamknięty Mi się tam bardzo podobało, mimo wyglądu wew. Co do bujek mało ich widziałam,...
~Gall Anonim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 25 lutego 2009

Trójka wątek zamknięty Chodzilem tu od 4tej klasy i dobrze wspominam.Po "moim roczniku" przychodzily...
~Anonim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 lutego 2009

opinia wątek zamknięty szkoła jak szkoła nauczyciele różni ja trafiłem ok matma ujdzie ,polski...
~z nad stołu
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 stycznia 2009

- opinia wątek zamknięty Nie polecam szkoly niski poziom nauczania i częste bójki na korytarzach
~anonim
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

Do końca nie wiem wątek zamknięty Powiem tyle do końca nie wiem jakki jest stan gimnazjum, jacy są nauczyciele...
~Przyszłą Pierwszo Gimnazjalistka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2008

Gimnazjum wątek zamknięty 1.Poziom nauczania w tej szkole jest średni. Pewna część nauczycieli po...
~Absolwent2008
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 maja 2008

Gimnazjum wątek zamknięty Powiem tak: szkoła jest po to, żeby się uczyć. Uczeń musi chcieć, bo jeśli...
~absolwentka2007
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 maja 2008

całkiem całkiem wątek zamknięty osobiście bardzo polecam tę szkołę ze wzglęgu na kierunki w klasach(profile)...
~Pływak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

66

wątków

do góry