Widok

SP nr 44 Gdańsk

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Bardzo proszę o opinie o tej szkole. Zastanawiam się nad przeniesieniem dziecka. Tylko nie wiem, czy nie sprawdzi się powiedzenie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem, z której szkoły się przenosisz, ale ja bym Ci radziła się dobrze zastanowić. Kadra może jest dobra, ale dyrekcja się w tym roku zmieniła i chyba nie do końca daje radę. Ogólnie szkoła nie wygląda zbyt ciekawie. Ogrodzenie jest w opłakanym stanie i nic się z tym nie robi, plac zabaw od początku września do końca roku stoi zamknięty, dzieci, o ile wychodzą w ogóle na podwórko, to się tam nudzą. Chyba że masz starsze dziecko i Ci to nie przeszkadza. Masa dni wolnych od nauki, szkoła stoi zamknięta około świąt. Sale są wynajmowane firmom zewnętrznym, ogólnie wszystko dodatkowe jest za kasę, chociaż są w szkole cykliczne inicjatywy opłacane z jakichś zewnętrznych funduszy, wtedy dzieci mają fajne darmowe zajęcia. Ale to chyba inicjatywy niektórych nauczycieli, gdyby ich nie było, pewnie tego też by nie było. Jak dla mnie mało edukacji przyrodniczej, ciekawych wyjść, tylko kino, pokazy magii itp. Integracja w szkole przebiega dobrze, są dzieci z różnych krajów, z niepełnosprawnościami, ale szkoła mało się integruje z innymi. Trochę wieje nudą, przynajmniej w naszej klasie. Dużo zależy od szczęścia, na jakiego nauczyciela się trafi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W tej chwili dziecko chodzi do sąsiedniej szkoły, na tej samej ulicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem że do 76.To raczej nie przenoś,chyba ,że masz dziecko ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś właśnie słyszałam, że "muzyczce"-dyrce sodówka uderzyła do głowy... Dawno temu była moją nauczycielką muzyki. Tak, chodzi do 76.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

nnt: ogrzewanie pokoju elektrycznie (11 odpowiedzi)

jak kształtują się koszty, chodzi o ogrzanie mieszkania prądem, mieszkanie 18 m2

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

do góry