Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Najlepszy sklep z częściami w okolicy wątek zamknięty Zawsze tam kupuje części na potrzeby własnych napraw. Prawie wszystko maja na...
~informatyk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 września 2019

Fachowa pomoc wątek zamknięty Panowie z PCALL to prawdziwi fachowcy. Gdy autoryzowany serwis rozkładał...
~Rafał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Jako jedyni mieli na miejscu i mogli wymienić tego samego dnia gniazdo...
~Kriss
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 października 2017

Negatywna wątek zamknięty Oddałem pc (stacjonarny ) do nich na wymianę chłodzenia w cpu na...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 czerwca 2017

Polecam wątek zamknięty Szybka diagnoza, bardzo dobry kontakt z klientem, szacowanie kosztu naprawy...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 stycznia 2017

NAJLEPSZA CENA I NAJKRÓTSZY CZAS OCZEKIWANIA! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam! Miałam w moim laptopie do wymiany matrycę - Panowie...
~Aldona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

LAPTOPY wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z naprawy dwóch laptopów u Pana informatyka bardzo...
~aS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 września 2014

Naprawa laptopa wątek zamknięty Mój stary laptop został naprawiony i śmiga teraz jak mustang z dzikiej...
~Rocky
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 czerwca 2014

patrycja oleszko - opinia wątek zamknięty Szybko, konkretnie-bez naciągania ,można powiedzieć - bez słów, ale za to...
~patrycja oleszko
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2011

Polecam!!! wątek zamknięty Gość naprawił mi dwa laptopy w przeciągu tygodnia,cena śmiesznie niska za...
~Gosia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2013

POLECAM!!! wątek zamknięty Gorąco polecam serwis,naprawdę szybka naprawa,cena nie z kosmosu,rzetelna firma.
~ata1976
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

klient - opinia wątek zamknięty Nie polecam serwisu. Facet niemiły, obojętny, podejście nie bo nie. Chciałem...
~klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa. Szybka i dokładna naprawa usterki. Polecam
~Justyna i Andrzej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

13

wątków

do góry