Widok

Sala Bankietowa Rubin - Wejherowo

Wesele Temat dostępny też na forum:
Wczoraj nasz zespół grał w tym lokalu. Powiem krótko: polecam. Właścicielka z obsługą uwijały się jak mróweczki, z uśmiechem serwowały jedzonko, doglądając czy nikomu nic nie brakuje.
Nie muszę mówić, jak ważne dla ogólnego wrażenia na weselu jest relacja orkiestra - obsługa, dlatego chwalę ten lokal.
Wesele było na 60 osób, ale w porywach do 80 też się pobawi.
Jeśli komuś odpowiada lokalizacja i domowa, przytulna atmosfera, warto się tam wybrać i zobaczyć.
Nie pamiętam imienia Pani Kierowniczki ale jeszcze raz dziękuję za przemiłą atmosferę na weselu. Bardzo chcielibyśmy jeszcze tam kiedyś zagrać - może się uda ;) Chociażby dla tortu, którego smaku nie dało się opisać słowami !
Pozdrawiam i polecam ten lokal. Ania
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kierowniczka nazywa sie Kasia. :)
organizuje tam ze znajomymi sylwestra, także rownież bedzie milo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moglbys mi podac numer do twj kobiety bo od paru lat w ogloszeniach widnieje moj nr telefonu zamiast ich i juz mnie irytuja ciagle telefony od ludzi w sprawie sali prosze o kontakt mailowy portas1983@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
WYSMIENITA KUCHNIA,FAJNA OBSLUGA,SZEFOWA KASIA SUPER.CALA SALA THE BEST
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry