Widok

Sala weselna AGROTKA w Osłoninie -opinie

Wesele Temat dostępny też na forum:
http://www.agrotka.pl/web.n4?go=83
Czy ktoś miał wesele na tej sali lub był gosciem?
Proszę o opinie co się podobało a co można było zmienić ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja słyszałam dużo dobrego o jedzeniu i obsłudze, ale ja pojechałam oglądać salę to jakoś nie przypadła mi do gustu, zależy co kto lubi. Mi np zupełnie nie odpowiadała kolorystyka sali a i Pan który nam otworzył jakiś mało zorientowany był. Ale sama na weselu tam nie byłam więc nie wiem jak wygląda to w praktyce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobnie u mnie słyszałam mnóstwo zalet ,że jedzonko super miła obsługa ,włascicielka tez ok bardzo konkurencyjne ceny na prawde poprawiny maja w cenie to jest + ,noclegi dla gosci bardzo tanie tylko sam wyglad sali taki zbyt ciemny przydałby sie coś zmienic lub udekorować sale w fajny sposób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ŚLISKA PODŁOGA!!! MASAKRYCZNIE SLISKA!!! ZAMIAST DOBRZE SIĘ BAWIĆ - KOBIETY W SZPILACH PILNOWAŁY SIĘ, BY SIĘ NIE WYRŻNĄĆ. A I TAK WESELE NIE OBESZŁO SIĘ BEZ UPADKÓW - NA SZCZĘŚCIE NIE MOJE. ALE FAKT, JEDZENIE DOBRE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mam pytanie jeszcze ile osób pomieści czy jest duzo miejsca do tańczenia? Jakies oświetlenie ?Moze cos na temat pokoi ?Ktos tam nocował?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sala w sam raz na jakieś 80 osób. Wysrtój sredni, trzeba samemu sobie "zaaranżować' to wtedy będzie ok. (ale wiadomo-dodatkowe koszta) Poza tym dla mnie minus to podwórko- szczekające psy, itp, ale z drugiej strony Agrotka to "obiekt" agroturystyczny, więc ludziom "z mista" powinno pasować :-) No różne gusta, różne oczekiwania. Zależy jakbyś chciała, w jakim klimacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A goście z noclegu są zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A mam pytanie jesli chodzi o ustawienie stołów w typu "podkowę" to w środku ludzie tanczą przeważnie a, czy sprawdziło by sie ustawienie w literke E choć sa tam filary..i miejsce do tanczenia przesunęłoby się ;)Czy to dobry pomysł tam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A na ile osób przewidywane jest wesele?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele ma byc na około 80-90 osób
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do liczby to sala mieści 130 a nie żadne 80 osób!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie może jakieś zdjecia z zabawy weselnej chętnie zobacze moj aders nenik1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotografowałam tam wesele i były ustawione stoły właśnie w literę E. Myślę, że było to dobre ustawienie, wszyscy goście bawili się w jednym miejscu, a nie rozsiani po sali :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy tam wesele w sierpniu zeszłego roku. Właścicielka, pani sołtys bardzo miła i konkretna. Zapewniała nas, że nie ma się co obawiać o ilość lub jakość jedzenia i rzeczywiście, mimo poprawin i rozdawania jedzenia na wyjściu gościom i tak mnóstwo zostało. Nie zauważyłem, żeby ktoś się ślizgał na parkiecie. Wesele było na 70 osób i stoły ustawiliśmy w podkowę, a DJ ze swoim sprzętem znalazł się pod oknem od strony parkingu. Pokoje też bardzo fajne, nowe, w każdym łazienka i tv. Jeden tylko okazał się bez łazienki, a ponieważ nie wiedzieliśmy że taki będzie, to niestety trafił się starszym osobom. Trzeba tego dopilnować. Podsumowując, salę i obsługę polecam komuś, dla kogo liczy się dobra jakość za rozsądną cenę kosztem własnego ozdobienia stali i zadbania pokrowce na krzesła dla gości.
image

Piotr Manasterski
http://www.manas.pl | 502 90 67 45 | piotr.manasterski@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam temat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W zeszłym roku dwukrotnie byłam na weselu w Agrotce, oba wesela były na ok 80-90 osób i uważam że to tak akurat, ale sala jest chyba na 120 osób :) Jedzenie było baaaardzo dobre i baaaardzo dużo. Co do podłogi to nie pamiętam żeby była śliska, raczej wręcz przeciwnie, nie dało się ślizgać :) Miła właścicielka i obsługa. Pokoje czyste i co najważniejsze niedrogie, ale nie wszystkie są nowe i nie w każdej jest łazienka. W części tej od drogi są stare pokoje i łazienka na korytarzu ale na jedną noc mogą być, nad salą są nowe pokoje z łazienką. Ogólnie podobało mi się na tych weselach, fajnie że blisko jest morze bo można pójść na sesję. Jedyne co mi się nie podobało to wystrój sali, ale myślę że jak by się załatwiło pokrowce na krzesła i jakieś dodatkowe dekoracje to by było ok :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam od ilu zaczyna się menu z poprawinami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płacimy ok.190zł za osobe poprawiny są w cenie ciasta oraz tort.Nie ma opłaty korkowej jest mozliwość noclegu dla gości w cenie 30zł.Mysle ,że to dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Można prosić o jakieś nowe opinie co do Agrotki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat. Bardzo proszę o nowsze opinie o Agrotce :) Dar
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byliśmy oglądać tą sale w kwietniu 2013 co do wyglądu sali nie będę się wypowiadała bo to kwestia indywidualna i każdy lubi co innego :)) jeśli chodzi o właścicielkę to była nieuprzejma, narzucała swoje zdanie i raczej z własnej twórczości nic nie można tam zrealizować. Na pytanie dot. ilości porcji mięsa na osobę podczas obiadu powiedziała, że skąd ma wiedzieć - przecież tego nie liczy ;)) Nie spodobało mi się również, że podczas ogładania sali biegał po niej pies... Jeśli zależy Wam na Osłoninie polecam Filipa, właścicielka przemiła, menu bardzo bogate (szczerze to chyba najbogatsze ze wszystkich, które oglądalam) my niestety nie zdecydowaliśmy się na tą sale ponieważ potrzebowaliśmy nocleg na ponad 100osób :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chodziło mi bardziej o kwestię związaną z jedzeniem, obslugą etc....ale dziękuję :). W Filipie już byliśmy ma spotkaniu, jednakże odnieśliśmy wrażenie, że Pani chce jak najprędzej się nas pozbyć, a sam wygląd sali w porównaniu do zdjęć...no nie przekonał nas za bardzo :(.

Jak rozmawiałam przez telefon z Panią z Agrotki, to wydawała się bardzo miła i odpowiedziała mi na każde pytanie (nawet dot. porcji mięsa na osobę :)). Jak widać każdy ma inne doświadczenia :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć,

Mam wesele w Agrotce w czerwcu. Pani jest bardzo miła, dobrze się z nią rozmawia jest bardzo dobry kontakt. W sierpniu ubiegłego roku byłam na poprawinach koleżanki i miałam szansę zasmakować potraw i ciast - PYCHA! Także polecam Agrotkę w 1000%!

Jak szukaliśmy z nerzeczonym sali to Pani w Filipie za to była bardzo niemiła, dlatego wybraliśmy Agrotkę. Pani w Filipie stwierdziła, że ona ma dużo wesel i nie ma czasu na spotkania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
może się przyda, trochę o Agrotce
http://weselnedekoracje.wordpress.com/2014/01/03/spokoj-i-swojski-klimat-sala-agrotka-w-osloninie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko jak nalezy, profesjonalna i pomocna obsluga. Pokoje schludne i w dobrej cenie. Jedzenie przepyszne, pani Jadzia bardzo uprzejma i otwarta na propozycje. Wszyscy goscie obsluzeni jak nalezy. 100 % profesjonalizmu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, mieliśmy tam wesele 13.09.2014roku. Jesteśmy megaaaaaa zadowoleni z resztą jak nas goście. Nawet najbardziej wymagającej ciotce wszystko się podobało. Nikt nie narzekał na śliską podłogę tak jak pisano wcześniej. Ja sama byłam w obcasach całą noc i ani razu się nie poślizgnęłam wywijając do samego rana prawie non stop. Jedzenia bardzo dużo, ciepłe i bardzo smaczne. Dania główne wnoszone są stopniowo dzięki czemu goście mają możliwość spróbowania nowych dań i nic ich nie omija. Obsługa bardzo zgrana, wszędzie noszą potrawy tak by w każdym miejscu było. Nie ma czegoś takiego, że noszą tylko do młodych a do gości sporadycznie. Talerzyki wymieniane są na czyste więc nie ma możliwości żeby na stołach był nieporządek czy coś. Bardzo fajne jest to, że paczki z ciastem dla gości są przygotowywane wcześniej i układane do tacek, dzięki czemu wygląda to schludnie, bo ciasto nie jest zdejmowane ze stołów. Orkiestra również chwaliła sobie salę, ponieważ w miejscu dla orkiestry jest ciemniej dzięki czemu ich efekty świetlne super wyglądały. Na zdjęciach klimat sali wyszedł rewelacyjnie!! Sala była czyściutka. Dodatkowo ejst tam klimatyzacja więc bez obaw można szaleć na parkiecie:). Pani właścicielka- Pani Jadzia super babka. Kontaktowa, pomocna. Zwracaliśmy się nieraz o pomoc i zawsze służyła dobrą radą. Jest również otwarta na propozycje. Nie jest tak, że wszytko jest sztywne. Wiadomo, że rynek się zmienia, zmieniają się również upodobania klientów i to jest brane pod uwagę. My jesteśmy bardzo zadowoleni z sali i obsługi.. jest tylko jeden minus- to wszystko tak szybko minęło.. :)
p.s wynajęliśmy również pokoje dla gości bo było dużo przyjezdnych. Oczywiście Pani właścicielka posiadając rozpiskę gości i przydzielonych im pokoi o wszystko zadbała i nie musieliśmy się niczym przejmować. Pokoje bardzo czyste, schludne i ładne!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieliśmy slub 12.07.14 r. Wspaniałe miejsce, piękna sala na wesele. Obsluga profesjonalna, uśmiechnięta, pomocna. Pani właścicielka bardzo pomocna, otwarta na sugestie. Jedzenia w trakcie wesela było bardzo dużo i wszystko było smaczne. Pokoje trochę pstrokate ale czyste i zadbane. Szczerze polecamy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z całego serca polecam Agrotkę. Znakomita obsługa, jedzenie wyśmienite, właścicielka bardzo pomocna i serdeczna. Nie ma problemu ze zorganizowaniem jedzenia na każdą dietę, czy wegańską, czy bezglutenową, i to w 100% bezpiecznie dla osób chorych na celiakię. Pierwszy i jedyny raz spotkałam się z czymś takim i jestem zachwycona. Sala według mnie najlepsza pod wystrój rustykalny bądź uniwersalny. Dużo miejsca do tańca. Uczciwość właścicielki na 200% gwarantowana, coś cudownego. Gorąco i szczerze polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry