Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Witam. Bardzo polecam fryzjera- Pana Marka. Profesjonalne podejście, widać,...
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2015

makijaż permanentny POLECAM GORĄCO wątek zamknięty Pani Agnieszka wykonywała mi makijaż permanentny ust i oczu. Obawiałam się...
~Angelika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Dorota - opinia wątek zamknięty Po wizycie u fryzjera nigdy nie byłam zadowolona. Jednak Mateusz bardzo...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

ExcellentQ wątek zamknięty Polecam salon ExcellentQ ponieważ jest jednym z tych w których liczy sie...
~AnetaS
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 lutego 2015

Za pierwszym razem super za drugim rozczarowanie wątek zamknięty W salonie po raz pierwszy byłem miesiąc temu. Strzygł mnie pan Marcin, jeśli...
~Karol
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 grudnia 2014

BARDZO POLECAM wątek zamknięty Dziękuję Pani Ewelinie za uratowanie moich naturalnych włosów po baaardzo...
~HANIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Zawiedziona... wątek zamknięty Kilka lat temu pracowałam jako Fryzjerka więc wiem czego chcę i co mi się...
~Wymagajaca...
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

Pani Iza = Fatastyczne OMBRE!!! wątek zamknięty Rewelacja, rewelacja, rewelacja... Pani Iza zaproponowała mi koloryzację...
~oola_
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

Świetny salon wątek zamknięty Maciek ścinał mnie jeszcze zanim otworzył swój salon. Teraz ponieważ kolejki...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

Joanna - opinia wątek zamknięty Do Excellent Q przyszłam miesiąc po wizycie w innym salonie, gdzie fryzjer...
~Joanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2014

Niezawodny Mateusz :) wątek zamknięty ExcellentQ najlepszy salon fryzjerski :) Odkąd zaczęłam chodzić do Mateusza...
~Elka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 maja 2014

Teresa jest the best! wątek zamknięty Od kilku lat jestem stałą klientką Pani Teresy i nigdy mnie nie zawiodła :)....
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Blond loki :-) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty w ExcellentQ. Pani Paulina jest świetna....
~Ada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 marca 2014

super makijaż permanentny wątek zamknięty Będąc w Trójmieście odwiedziłam salon fryzjersko-kosmetyczny w Gdańsku przy...
~kobieta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Nareszcie pełne zaufanie do " mistrza nożyczek " !!! wątek zamknięty Jestem wymagającą klientką i muszę przyznać ,że jeżeli do tej pory udawało mi...
~Henryka Urbanowicz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lutego 2014

Piękna fryzura = Sylwuś :) wątek zamknięty Jeżeli chcesz wyjść od fryzjera z piękną zadbaną fryzura, rozpieszczona to...
~Mloda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2014

Pani Paulina wątek zamknięty Robi najlepsze blondy w Gdańsku:)) Pozdrawiam serdecznie
~Hania
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 stycznia 2014

rzęsy wątek zamknięty Byłam u Pani Agnieszki na przedłużaniu rzęs i jestem bardzo zadowolona.....
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Anna - opinia wątek zamknięty Pani Paulina znakomicie dobrała kolor do moich oczekiwań, a na dodatek tak...
~Anna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2013

Dla Pani Pauliny wątek zamknięty Chciałabym b. podziękować Pani Paulinie za suuuper dobrany kolor i ułożenie....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry