Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Goraco polecam wątek zamknięty Na kilka dni przed własnym weselem zmieniłam makijażystkę. Trafiłam do EQ....
~Iza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

Chwale:) wątek zamknięty O ExcellentQ mogę mówic i chwalic i dalej mówić i dalej chwalic :)
~Martyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 listopada 2012

:) wątek zamknięty Dojeżdżam do tego salonu kosmetycznego aż spoza trójmiasta i uważam, że...
~Alina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

Ewa - opinia wątek zamknięty Z całego serca polecam Panią Mariolę. Jest rewelacyjna. Doświadczenie,...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 listopada 2012

Najlepsze! wątek zamknięty Kosmetyczki z EQ to jedne z lepszych kosmetyczek u jakich byłam. Naprawdę ich...
~Kryśka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 listopada 2012

Napewno wróce! wątek zamknięty Byłam u p. Małgosi na zabiegu i stwierdzam, że wroce do niej. Nie tylko...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 listopada 2012

polecam:) wątek zamknięty Chodzę cyklicznie na paznokcie, zawsze do Marioli i zawsze wychodzę z...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 listopada 2012

Polecam p.grażynę! wątek zamknięty Niedawno wróciłam z manicure. Zaszałałam i tym razem wybrałam ognistą...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

Polecam promocje! wątek zamknięty Polecam ten właśnie salon moim kolezankom. Trafiłam tam przez przypadek ale...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 listopada 2012

Miła obsługa wątek zamknięty Jestem stałą klientką tego slaonu. Najbardziej lubie w nim mega milą obsługę....
~Lucyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Pilling migdałowy polecam! wątek zamknięty Byłam na pilingu migdałowym na twarz w EQ i było naprawdę bardzo przyjemnie....
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Rewelacja! wątek zamknięty Uwielbiam Panią Agnieszkę. Robiłam u niej kilkakrotnie rzęski i za każdym...
~NAta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2012

Alex - opinia wątek zamknięty Zrobiłam sobie makijaż permanentny na brwi u Pani Agnieszki i wyszło naprawdę...
~Alex
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 października 2012

Zośkaa - opinia wątek zamknięty Szukałam długo w trójmieście salonu kosmetycznego gdzie będę mogła wykonać...
~Zośkaa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 października 2012

Gosiek - opinia wątek zamknięty Właśnie wróciłam z przedłużania rzęs w ExcelentQ. Zdecydowałam się na ten...
~Gosiek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 października 2012

Polecam Martę!!! wątek zamknięty Polecam Martę, jest super fryzjerką, ma bardzo profesjonalne podejście....
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 października 2012

Martyna - opinia wątek zamknięty Świetna obsługa, miła i przyjazna atmosfera. Byłam w salonie po raz pierwszy...
~Martyna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Martusia jest wielka wątek zamknięty Martusia jest wielka - innymi słowy: mistrzyni w swoim fachu :-) Miło,...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

Marto dziękuję za piękne cięcie :) wątek zamknięty 2 godziny na samo cięcie, w życiu nie widziałam takiej dokładności. Marta ma...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty Skorzystałam z usługi Pani Marioli. Nie wiedziałam czego oczekiwać, bo to był...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry