Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marzena - opinia Pani Ada jest cudowną ciepłą osobą i ma bardzo profesjonalne podejście. Czuć,...
~Marzena
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 2 czerwca 2023

Julia - opinia Cudowna Pani Ada jak zawsze wyszła naprzeciw moim potrzebą w sposób jak...
~Julia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 września 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Moje usta jeszcze nigdy nie wyglądały tak pięknie i ponętnie. Serdecznie...
~Ewelina
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 lipca 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Jestem naprawdę w pełni zadowolona z wizyty oraz efektu. Pani która wykonuje...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 stycznia 2022

Martyna - opinia wątek zamknięty Jestem zachwycona ustami od P. Ady, kolejny zresztą raz. Ufam tylko jej!...
~Martyna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2022

Zuza - opinia Serdecznie polecam najlepszy salon pod słońcem! Po każdej wizycie wychodzę w...
~Zuza
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Klaudia - opinia Pełen profesjonalizm i precyzja wykonania. Wszystko tak, aby sprostać...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 kwietnia 2022

Wioletta - opinia Pani Adrianna jest profesjonalna i przemiła. Bardzo dbała bym podczas wizyty...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 września 2022

Iza - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyty, Pani Ada mega profesjonalna, wyrozumiała i...
~Iza
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 listopada 2021

D.G - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Profesjonalne podejście :) Na usta nie mogę się napatrzeć :D...
~D.G
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 września 2021

Sandra - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam wizytę w salonie. Usta po zabiegu wyglądają niesamowicie i...
~Sandra
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 września 2021

Marti J. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i z pewnością polecę Panią Adriannę...
~Marti J.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 października 2021

Basia - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim Panią Adę. Efekt jest zachwycający. Zabieg przebiegł w...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z moich nowych ust. Polecam Salon!!!
~Alicja
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 maja 2021

Olga B. - opinia wątek zamknięty Pani Ada to prawdziwy mistrz ust. Efekty mówią same za siebie. W jej rękach...
~Olga B.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 czerwca 2021

Klaudia - opinia wątek zamknięty Polecam zabiegi u Pani Ady .Salon poleciła mi znajoma i za mną już na 2...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Kochane Panie i Panowie. Jeśli myślicie o poprawkach kosmetycznych, to z...
~Ewa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Iwona - opinia wątek zamknięty Usteczka najpiękniejsze u pani Ady, polecam każdej kobiecie
~Iwona
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 listopada 2020

Grażyna - opinia wątek zamknięty Uwielbiam to miejsce. Niesamowity klimat i profesjonalne podejście do...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry