Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze polecam :-) wątek zamknięty Przyznam, że przed ostatecznym wyborem, wytypowałam sobie kilka salonów...
~Agata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 października 2018

Salon Optyczny Michał Antoszewski wątek zamknięty Świetna obsługa, szeroki wybór... Polecam wszystkim! :-)
~Dominika
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Ostoja normalności w pędzącym kapitalizmie :) wątek zamknięty Ostoja normalności pędzącym kapitalizmie :) Do tej pory jak wielu ludzi,...
~Wojciech
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Wychodzisz z salonu z uśmiechem na twarzy wątek zamknięty Do salonu trafiłam po przeczytaniu opinii na portalu Trójmiasto i oczywiście...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 września 2018

Polecam - bardzo! wątek zamknięty Nareszcie znalazłam oprawki, które do mnie pasują. Badanie wzroku odbyło się...
~Mika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 września 2018

Gorąco polecam! wątek zamknięty Gorąco polecam to miejsce! W tym salonie znajdziecie wspaniałą atmosferę,...
~Marta
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Salon ten wybrałam kierując się poprzednimi opiniami i absolutnie się nie...
~Krystyna P.
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 lipca 2018

Polecam i również potwierdzam wcześniejsze opinie wątek zamknięty Jak do tej pory nie wystawiałem ocen sklepom czy innym punktom usługowym, z...
~Bartek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Jak najbardziej polecam salon Pana Michała, indywidualne podejście do Klienta...
~Karolina
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Profesjonalnie i miło. wątek zamknięty Szczerze polecam usługę badania wzroku i wykonania okularów w salonie...
~Luiza
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2018

polecam! wątek zamknięty Szukając salonu optycznego, kierowałam się pozytywną opinią znajomych oraz...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Profesjonalixm wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta miła atmosfera i duży wybór oprawek...
~Darek
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Tylko ten salon wątek zamknięty Po raz kolejny skorzystałam z usług Salonu Optycznego u Pana Michała. W...
~Krystyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 czerwca 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Profesjonalna i niezwykle miła obsługa. Oferta wysokiej jakości, ceny...
~Iza
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 lipca 2018

Bez wątpienia polecam wszystkim! wątek zamknięty OCENA CELUJĄCA! Fachowa pomoc i rady Pana Michała, usługa wykonana bardzo...
~Monika
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Super Optyk !!! wątek zamknięty Podpisuję się pod wszystkimi ocenami i razem z 10-letnią córką (to dla niej...
~Kuba
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

polecam! wątek zamknięty Okulary noszę od ok 25 lat ale pierwszy raz zostałam tak kompleksowo...
~klaudia
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Bez wątpienia polecam :) wątek zamknięty W salonie optycznym pana Michała wybrałam moje pierwsze okulary. Byłam...
~Wiola
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 czerwca 2018

Warto wątek zamknięty Zachęcona opiniami skorzystałam z usług salonu i teraz sama chwalę i polecam...
~Elwira
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Dobry optyk wątek zamknięty Bardzo dobry optyk z dużym doświadczeniem i najważniejsze to bardzo dobre...
~Leszek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry