Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam wątek zamknięty Udałam się do salonu po przeczytaniu opinie klientów na tym portalu. Miła i...
~Olga Zaitseva
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2018

Szczerze polecam. wątek zamknięty Życzliwość i fachowe doradztwo Pana Michała oraz miła obsługa Pani badającej...
~Elżbieta
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2018

Polecam wątek zamknięty Klient jest najważniejszy - to dewiza tego zakładu. Fachowa obsługa, szeroka...
~Daniel
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 marca 2018

Dziekujemy serdecznie :) wątek zamknięty Polecam goraco ten Salon, nie jest duzy ale asortyment konkretny. Razem z...
~Renia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Naprawdę fajny salon wątek zamknięty Moje pierwsze okulary, super miła i profesjonalna obsługa, polecam każdemu,...
~Tom
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 marca 2018

Polecam ! wątek zamknięty Trafiłam do salonu szukając swoich pierwszych okularów i propozycja p....
~Alekssandra
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 marca 2018

Rewelacja! wątek zamknięty Zachęcony superlatywami, które pojawiły się na stronie internetowej,...
~Darek
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2018

Bardzo polecam :) wątek zamknięty Obsługa bardzo sympatyczna i kompetentna, pomocna w wyborze odpowiednich...
~Klaudia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 lutego 2018

Serdecznie polecam wątek zamknięty W salonie optycznym Pana Michała Antoszewskiego znalazłam wszystko to, czego...
~Dominika
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 stycznia 2018

Najlepszy optyk u jakiego bylem wątek zamknięty Okulary nosze od 20 lat. Przez ten czas odwiedziłem cale mnóstwo rożnego...
~Lukasz Przybylski
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 stycznia 2018

Od dziś tylko Pan Michał! wątek zamknięty Najlepszy salon optyczny w jakim byłem! Cena niska, obsługa fantastyczna,...
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Polecam salon p.Michała wątek zamknięty Bardzo miła obsługa , profesjonalizm w wyborze okularów . Gorąco polecam.
~ANIA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

szczerze polecam wątek zamknięty Profesjonalna i rzetelna obsługa, duży wybór oprawek, a przede wszystkim...
~Basia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Polecam wątek zamknięty Miła atmosfera, naprawa gwarancyjna uwzględniona bez problemu.
~Robert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

Szczerze polecam wątek zamknięty Spośród trójmiejskich salonów optycznych wybrałem dwa na podstawie opinii...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Obsługa i doradztwo na najwyższym poziomie wątek zamknięty Polecam ten salon optyczny, gdzie spotkałam się z obsługą i doradztwem na...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 listopada 2017

Super miejsce wątek zamknięty Kupilam tam chyba kazde okulary jakie mam. Zarówno korekcyjne i...
~Ewa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

przytulnie i fachowo wątek zamknięty Potrzebowałem okularów do czytania i pracy przy komputerze na tzw"już" bo...
~morgen
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 października 2017

Optyk godny polecenia wątek zamknięty Salon godny polecenia.Doskonała obsługa i miła atmosfera +ceny oprawek i...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 października 2017

Polecam :) wątek zamknięty Świetny salon, fachowa obsługa. Serdecznie polecam
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry