Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo profesjonalny salon. wątek zamknięty Salon optyczny to może zbyt duże słowo. To bardzo przytulny, kameralny...
~Mardem
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 września 2017

Rewelacja!!!! wątek zamknięty Noszę okulary od ponad 25 lat i w tym okresie nie znalazłem równie życzliwej...
~Tomasz Dębski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2017

Polecam - profesjonalnie i miło :-) wątek zamknięty Trafiłam do salonu z polecenia i bede go polecać innym...:-) . Możliwość...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Profesionalizm wątek zamknięty Cudowny zakład optyczny! Sama trafiłam tam z polecenia i jak najbardziej będę...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 lipca 2017

polecam wszystkim wątek zamknięty Dziś odebrałam moje pierwsze okularki
~Małgosia D.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 czerwca 2017

w końcu znalazłam swojego optyka w Gdańsku wątek zamknięty Kameralny salon z profesjonalną, baaardzo sympatyczną obsługą :) mimo że...
~pekorz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 czerwca 2017

Super Optyk wątek zamknięty Dzisiajodebrałem moje okulary. Doskonała obsługa i miła atmosfera +ceny...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Najlepszy optyk w trójmieście wątek zamknięty W tym salonie doświadczyłam profesjonalizmu i dbałości o najmniejszy nawet...
~Magdalena Dutczak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Idealny optyk wątek zamknięty Pan Michał świadczy kompleksową usługę. Nad wyraz sympatyczny i...
~Nicola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 maja 2017

polecam wątek zamknięty Dokladne badanie wzroku, mila obsluga, duza zniżka, szybka realizacja.
~Olka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Polecam salon, fachowa obsługa, po trzech miesiącach noszenia pierwszych...
~Barbara Puziuk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2017

Profesjonalnie wątek zamknięty Chciałabym polecić salon optyczny. Profesjonalizm, cierpliwość, doświadczenie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty W marcu 2017 skorzystałam z oferty salonu. Po odwiedzeniu kilku salonów w...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2017

Profesjonalna obsluga i bogata oferta wątek zamknięty Pan Michal jest swietnym doradca, potrafi zaproponowac wzory jakich normalnie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2017

Gorąco polecam ten Salon Optyczny wątek zamknięty Gorąco polecam ten Salon Optyczny. Pan Michał bardzo profesjonalnie doradzi i...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 marca 2017

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Nie pierwszy raz kupowałem okulary, ale pierwszy raz spotkałem się z tak...
~TomekK
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Profesjolanizm, przemiła obsługa, wszystko idealnie, polecam wszystkim,...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Opinia wątek zamknięty Szczerze polecam ...korzystałam już z kilku salonów...ale w takim jeszcze nie...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam salon optyczny Pana Michała Antoszewskiego. Odwiedziłam wiele...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Sylwia - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam usługi salonu optycznego. Duzy wybór oprawek dziecięcych w...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry