Salon Optyczny

Salony optyczne

Gdańsk, Karmelicka 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - opinia Pierwszy raz moje kroki skierowałem do Pana Michała poszukując moich drugich...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 19 lipca 2023

Iwona - opinia Trafiłam do salonu kierując się opiniami klientów i nie zawiodłam się. Bardzo...
~Iwona
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 18 lipca 2023

Monika L. - opinia To już kolejne okulary córki zakupione u Pana Michała. Obsługa jak zwykle na...
~Monika L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 kwietnia 2023

Kamila K. - opinia Dziękuję za profesjonalne doradztwo i fachowy dobór okularów. Duża poprawa...
~Kamila K.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2022

Radek - opinia I co ja mam tu napisać , zgadzam się że wszystkimi poniższymi pozytywnymi...
~Radek
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Kolejne okulary dobrane i kupione w tym salonie. Profesjonalna obsługa,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 marca 2022

Waldemar Miksa - opinia wątek zamknięty Przez wiele lat korzystałem z usług innego, nieczynnego już, salonu...
~Waldemar Miksa
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2021

Ewa_R - opinia wątek zamknięty Fantastyczna obsługa! Pan Michał jest profesjonalistą w każdym calu, potrafi...
~Ewa_R
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 kwietnia 2021

Ania L. - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon optyczny w Gdańsku !!! Najwyższy czas wspierać lokalny...
~Ania L.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Grzegorz Milewski - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony - fachowa i miła obsługa, szybka realizacja. Z...
~Grzegorz Milewski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 marca 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i przede wszystkim kompetentna obsługa. Pan, który doradza zna...
~Magda
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Wioletta - zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serducha salon Pana Michała. Profesjonalne podejście do...
~Wioletta - zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 lutego 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Polecam ten salon, indywidualne podejście do klienta, ceny przystępne....
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 lutego 2021

Natalia Z. - opinia wątek zamknięty Moje drugie podejście do szkieł asferycznych (pierwsze podejście nieudane w...
~Natalia Z.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 stycznia 2021

Emilia - opinia wątek zamknięty Bardzo dziękuję za pomoc w naprawie oprawek okularowych.
~Emilia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 stycznia 2021

arek - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon optyczny w Gdańsku Obsługa w wykonaniu pana Michała na na...
~arek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Wioleta Florczak - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim ten salon! Pan Michał potrafi dobrać okulary do każdego...
~Wioleta Florczak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2020

Anna Ba - opinia wątek zamknięty Wszystkim polecam w 1000 % salon optyczny w Gdańsku w "Krewetce" i na pewno...
~Anna Ba
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 czerwca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Najlepszy optyk w Trójmieście - bez dwóch zdań! Już drugi raz skorzystałam z...
~Karolina
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 czerwca 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam salon optyczny. Pana Michała podejście do klienta...
~Anna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry