Atelier Anna Kasperowicz

Fryzjerzy

Gdańsk, gen. Leopolda Okulickiego 2E/12

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Monika - opinia Jak zawsze po wizycie u Pani Ani włosy wyglądają przepięknie- nic dodać nic...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 grudnia 2022

Sylwia - opinia wątek zamknięty Od kilku lat korzystam z usług Pani Ani i jestem bardzo zadowolona. Zawsze...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Nic dodać nic ująć najlepsza. dojeżdżam do Pani Ani 100km na wizytę, pełen...
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 grudnia 2021

Daria - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie wartoooo! Pełen profesjonalizm , cudowna atmosfera w salonie .
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 października 2021

Zuza Milewska - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług salonu. Pani fryzjerka sympatyczna. Niestety, jeśli...
~Zuza Milewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Marta - opinia wątek zamknięty Długo szukam takiego fryzjera. Świetne cięcie, super dobrany kolor.
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Sylwia - opinia wątek zamknięty Pani Ania - świetna fryzjerka, potrafi doradzić i dobrać kolor. Długo...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 listopada 2019

Salon Urody Fryzjer Stylista wątek zamknięty Nie mylcie drogie panie tego salonu z salonem MASKA na Kowalach ponieważ...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Pani Ania-super fryzjerka wątek zamknięty Chodzę do Pani Ani od lat i nigdy mnie nie zawiodła. Koloryzacja pierwsza...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Pani Ania- fryzjerka z powołania :)**** wątek zamknięty Najserdeczniej polecam Panią Anię, która bez wątpienia jest mistrzynią swojej...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2018

Fryzjer Ania z powołania !!! wątek zamknięty Fantastyczna pod każdym względem profesjonalna fryzjerka !!! POLECAM !!!
~Tati
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 października 2017

Pani Ania mistrzyni włosów!!! wątek zamknięty Polecam serdecznie profesjonalną fryzjerkę p. Anię. To przesympatyczna osoba...
~Iwi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 listopada 2016

Pani Magda wątek zamknięty Kilkakrotnie korzystałam z usług Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, ogromna...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Magda wątek zamknięty Magda to profesjonalistka w każdym calu przy tym jest miła,sympatyczna i...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Kosmetyczka p. Magda wątek zamknięty Polecam wszystkim to miejsce! Pani Magda to wspaniała osoba, zabiegi wykonuje...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Magda wątek zamknięty Zawsze jestem bardzo zadowolona z usług Pani Magdy. Można się zrelaksować i...
~Marzena
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Kosmetyczka P. Magda wątek zamknięty Od wielu lat korzystam z usług Pani Magdy. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona,...
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

Kosmetyczka Magda wątek zamknięty Uczciwie polecam! Nie tylko fachowo ale miło i sympatycznie. Zawsze można...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

pani ANIA wątek zamknięty Polecam!,polecam!,polecam!!!Trafiłam do pani Ani z polecenia i to jest strzał...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2016

Polecam:) Pozytywne opinie się sprawdziły:) wątek zamknięty Skłoniona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się na salon ,,Maska" i wreszcie...
~Asia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry