Salon Urody Prestige

Salony kosmetyczne Fryzjerzy

Gdańsk, Konrada Guderskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja wątek zamknięty Poznałam Panie 7 lat temu. I nie wyobrażam sobie innego miejsca, innej...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 czerwca 2018

Keratyna btx wątek zamknięty W piątek miałam zabieg keratyny btx, dziś 5 dzien po zabiegu, i zaledwie po 2...
~Aga
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Profesjonalizm i miła atmosfera. wątek zamknięty Już kolejny raz korzystam z usług tego salonu, chyba najlepszego w mieście....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

dobre cięcie wątek zamknięty Byłam w tym salonie pierwszy raz u p. Elżbiety i na pewno tu wrócę. W końcu...
~magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 października 2016

Nigdy więcej, partacze a nie fryzjerzy!!! wątek zamknięty Do Salony Urody Prestige wybrałam się aby wycieniować moje długie gęste i...
~Paolka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 czerwca 2016

Świetne miejsce wątek zamknięty Serdecznie polecam masaż w tym miejscu! Pani ma rewelacyjne ręce! Wszystkie...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 czerwca 2016

Indywidualne podejscie wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Magdy. Jestem bardzo zadowolona ponieważ wiem, że...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2016

Ulubiony wątek zamknięty Jeden z najlepszych salonow z okolic Trojmiasta. Zawsze wychodze zadowolona...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lutego 2016

Super:) wątek zamknięty Jestem stałą klientka salonu "Prestige" i naprawdę go polecam. Kosmetyczki z...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Jestem zadowolona! wątek zamknięty Byłam 2 razy na strzyżeniu oraz farbowaniu u Pani Agnieszki i jestem bardzo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 stycznia 2015

Perfekcyjne o(b)strzyżenie :) wątek zamknięty Na co dzień nie mieszkam w Gdańsku, przyjechałam na wakacje do kuzynki,...
~Turystka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Przyjezdny wątek zamknięty Mieszkam w inny mieście i nie korzystałem nigdy z usług fryzjerskich w...
~Kuba
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2014

gorąco polecam ! wątek zamknięty polecem ! super obsluga, mila atmosfera, fachowe strzyżenie,super porady,...
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2014

Nie polecam wątek zamknięty P. Fryzjerka nie spełniła moich oczekiwań co o fryzury, choć pokazywałam na...
~Zuzka
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

obsługa fryzjerska wątek zamknięty witam, umowilam sie miesiąc wczesniej na farbe i do kosmetyczki. jakie bylo...
~niezadowolona klientka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

Profesjonalizm !!! wątek zamknięty Jeden z najlepszych salonów ,do którego trafiłam:) Przemiła obsługa , fachowe...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 września 2013

POLECAM wątek zamknięty 19.01.13r powiekszalam w tym salonie usta u Pani Blanki i szczerze moge...
~lena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

BEZNADZIEJA! wątek zamknięty Nie wiem jak wyglądają usługi kosmetyczne, ale po tak KRZYWYM obcięciu włosów...
~Adi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

Polecam wątek zamknięty Dziękuję za profesjonalną i co ważne skuteczną pomoc w pozbyciu się z włosów...
~AD
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lipca 2013

Bez wahania możesz korzystać. wątek zamknięty Przed ślubem koleżanki zostałam zrobiona na "bóstwo". Swoją robotę zrobiła...
~Jola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
44

postów

38

wątków

do góry