Off Fashion

Salony mody ślubnej

Gdynia, Wielkopolska 76

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Piekne suknie, wspaniala obsluga. Nie czulam presjii ze strony Pan, tylko...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 września 2018

Za długa sukienka wątek zamknięty Swoją suknię ślubną nabyłam właśnie w salonie off fasion Ogólnie jestem...
~Paulina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

najpiękniejsze suknie w Trójmieście wątek zamknięty Salon o bogatym asortymencie, suknie piękne i najbardziej oryginalne wśród...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 czerwca 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa, która nie starała się w żaden sposób naciągać...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 września 2013

Ukłon dla autora/ki projektów wątek zamknięty Suknie są ,jak z bajki.Wybór modeli,wzorów,kolorów ogromny. Ponad 10 lat temu...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 października 2012

Skandaliczna obsługa wątek zamknięty Ogólnie byłoby OK. Suknie mają ciekawe, nietypowe. Jednakże już od progu...
~Panna Młoda
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

Przyszła Panna Młoda - opinia wątek zamknięty Udało mi się przymierzyć sukienkę, którą sobie wypatrzyłam, bez umawiania się...
~Przyszła Panna Młoda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Polecam Paniom szukających sukni z górnej półki wątek zamknięty Miła obsługa ze strony każdej z Pań. Ostatnio natrafiłam na totalne...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

polecam dla Pań które się wahają!! wątek zamknięty Jak dla mnie najlepszy salon w jakim byłam. Przymierzałam mnóstwo sukien,...
~Kamila
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 listopada 2011

Szczerze polecam! wątek zamknięty Naprawdę polecam ten salon, byłam w kilku salonach, ale obsługa w tym była...
~Sophie12
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Super! wątek zamknięty Miło, sprawnie, fachowo. Serdecznie polecam!!!
~Dominika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

Jeden mały wątek zamknięty o pięknych sukienkach w salonie słyszałam juz dawno tak wiec postanowiłam się...
~przyszła panna młoda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 marca 2011

miło i solidnie wątek zamknięty Panie bardzo miłe,dobrze zorientowane i poinformowane.Nie ma problemu z...
~asia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 listopada 2010

Panna Młoda - opinia wątek zamknięty Polecam ten salon z czystym sumieniem. Obsługa bardzo miła i kompetentna....
~Panna Młoda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2010

SŁABA OBSŁUGA wątek zamknięty Zakupiłam w salonie przepiękną suknię ponieważ mają tam duży wybór i i nie...
~glodowo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2010

Suknia marzeń wątek zamknięty Dzięki temu, że salon jest na głównej ulicy Gdyni mogłam oglądać swoją...
~Suska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

kacholec - opinia wątek zamknięty Piekne modele sukien,duzy wybor nietypowych kreacji na ten jedyny dzien....
~kacholec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2009

Gorąco polecam !!! wątek zamknięty Moje przygotowania do ślubu trwały zaledwie 2 miesiące - większość salonów...
~Aldona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 września 2008

Moja opinia wątek zamknięty Suknie są przepiękne, każda inna, żadna nie jest do siebie podobna!orginalne....
~Agnieszka Boruc
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 czerwca 2008

sukienka jak z bajki wątek zamknięty Juz za 3 miesiace zaloze moja sukienke. I jestem pewna, ze piekniejszej...
~han
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

27

wątków

do góry