Widok

Samotnie

Czy są w Trójmieście miejsca, gdzie wybrać się można w pojedynkę, by poszerzyć grono znajomych? Zapewne są i tacy, którzy napiszą, że wyjść można wszedzie- spacer, obiad kino.. prawda, próbowałam ale to nie dla mnie. Chodzi bardziej o miejsca, gdzie będąc w pojedynkę jest się w większości a nie w mniejszości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma takich miejsc.. Podaj kontakt, może się z kimś zgadasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli nadziei dla mnie już nie ma, zostaje pilot i kapcie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze ew. czytelnie w bibliotekach. Tam się chadza raczej pojedynczo.

A pilota proponuję wyrzucić, wraz z telewizorem. Życie staje się piękniejsze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

basen, siłownia, biblioteka, kursy specjalistyczne, adoptuj psa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> (..) adoptuj psa

Fakt.
Pies jest świetnym przyczynkiem do poznania nowych ludzi. Poza tym doskonale zwalcza gnuśność. Nie mylić z innymi zwierzętami, zwłaszcza kotem ;)
A jeśli ktoś jest kumaty, to z faktu mania zwierza, po obserwacji jego zachowań, wyciągnie w pip wiedzy o zachowaniach ludzi.
Wartościowszych niż ma "psycholożka" po uniwerku. Wartościowszych, bo z autopsji a nie z książek.

A ludzie, zachowaniami, zwłaszcza tymi instyntkownymi, podprogowymi, nieszczególnie się od zwierząt różnią :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pies to najlepsza opcja faktycznie. Ubolewam ale mieć nie mogę, pójdę poczytać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czytanie jest przereklamowane. Zwierzaki zresztą też. Chodźmy jutro (a właściwie dzisiaj) gdzieś na kawę, tak na dobry początek. Co Ty na to?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co masz przeciwko kotom? Są cudowne, czyste, pachnące, bezobsługowe i tak pięknie mruczą :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

@anonim 31.0.35.*

Jestes typowa przedstawicielka biernego pokolenia, ktore chce brac nic nie robiąc! W poscie wyraźnie podkreślasz ze, szukasz gotowej recepty na to co ci dolega. Nawet nie sprobowalas sprawdzić ofert jakie oferują rozne grupy czy instytucje a jest tego tyle ze przez 10 lat nie przerobisz. Ale po co się wysilać skoro można dostać to,co chce za pomocą jednego pytania.
Ale dla damy propozycje jakei przedstawili forumowicze sa zbyt mało atrakcyjne i oczywiście nie pasuja do "DAMY"(bo dama szuka zupełnie cos innego)
Nie trudno odgadnąć ze ,nasza biedna DAMA została porzucona przez faceta a teraz szuka miejsca w którym uda się jej znalesc nowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonim 89.73.233, ty za to wyglądasz na przedstawiciela grupy zraniony samiec, który jeśli kobiecie nie nawrzuca, się udusi:)
Moja rada- nie zabieraj się więcej za psychoanalizę bo totalnie nie trafiona :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

tak tak.... " samico "... psychoanalizą na forum zajmują się inni..:) jeśli poczułaś ze, trafilem...:) to znaczy ze to o Tobie.
generalnie to jesteś mi obojętna ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

generalnie dla samotnych samców i samic
utwór,ktory nadaje sie zarówno w tesknocie ,jak i po rozstaniu,bolesnym mniej lub bardziej
jak i ..czas jakis po zbliznowaceniu rany...
ku podniesieniu nadziei
w temacie:)
https://www.youtube.com/watch?v=5boRQcTvnwU
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Stary dobry klasyk. Tylko, że to nie temat o rozstaniu i tęsknocie a o miejscach gdzie można pójść samej, nie wyglądajac jak niespełna rozumu;) cel- wyjście z domu i być może poznanie jakiś ciekawych ludzi. Zamiar typowo towarzyski, nie matrymonialny jak to sugeruje przedmówca "psycholog". ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

marudzisz:)..to masz to:)pp
https://www.youtube.com/watch?v=xDcUDIaBwy4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej. Mam na imię Ania i jeśli masz ochotę to możemy się wybrać razem na jakąś imreze. Jestem w Gdańsku od nie dawna i nie mam tu znajomych. E-mail: mrania1991@gmail.com.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy singiel może wybrać się do Hacjendy we Wrzeszczu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Wynajmować czy na kredyt brać... Jak żyć? (182 odpowiedzi)

Co lepsze, a może co gorsze..?! Bawić się w wynajem, spłacać czyjś kredyt czy już lepiej zacząć...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

do góry