Widok

Samotność w związku

Czemu mezczyzni nie doceniaja wiernych kobiet i je zdradzaja , olewaja na kazdym kroku, wiecznie kłamią, wykorzystują, ranią na potęgę a później oceniają przez własny pryzmat i wyzywaja od najgorszych? Nie można poprostu się zauważać, rozmawiać ze sobą, kochać itd? To aż takie nudne?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wywalić na zbity pysk gnojka i niech prosi o łaskę abo niech idzie do kochanki jak mu źle.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu kobiety robią to samo? Czemu ludzie usilnie trzymają się idei związku na całe życie, gdy on często jest iluzoryczny?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo boją się wychodzić ze swojej strefy komfortu.
Bo tego ich nauczono i wmówiono im, że niezmienność jest cnotą, bo brak zmiany świadczy o dotarciu do doskonałości, zmiana zaś świadczy o popełnieniu błędu i przyznaniu się do słabości.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz część racji ale nie zawsze jest to strach przed zmianą, próbowałam już z setek razy odejść ale on mi nie pozwala, osacza mnie , neka, oszukuje że kocha, ja naiwna zaczynam mu wierzyć i znowu jest to samo, a że doskonale wie że nikt za mna nie stanie oraz że nie mam wsparcia to zneca się wielokrotnie psychicznie... niestety pomimo swojej ogromnej wiedzy , oraz że pomoglam wielu osobom wyjść z toksycznej relacji to sama w niej utknelam i nie mam pojęcia jak się uratować bo wszystko zawodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

~Samotna w związku

Czegos nie rozumie.... oczekujesz rad ,porad albo cudu a sama robisz wszystko by tylko nie odszedl ten Twoj przystojniaczek.Generalnie to sama sobie jestes winna,wiesz dlaczego? Dlatego ze swiadomie dokonalas tego wyboru. Pitolenie ze,nie masz sily by odejsc i ze on mi nie pozwala wsadz sobie miedzy bajki. Wsparcie od przemocy w rodzinie szukaj na poczatek u swojego dzielnicowego. Ale znajac nieszczesliwe kobiety u boku swoich tyranow jestes ta kolejna co sie bardziej chwali niz zali.

Jesli bys naprawde potrzebowala pomocy to,nie szukala bys jej tu.

Mimo wszystko zycze milych swiat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

znajdź , odnajdź tego jedynego...... , a wówczas posiądziesz sile ponad wszystko razem z nim()

Nie słuchaj głupot. Szczerze nie wiem skąd w ludziach tyle niechęci i próby ocenienia. Nie bierz do głowy tych złośliwości. Jeśli masz ochotę z kimś pogadać, ot tak aby nie czuć się samotną, napisz :)rybka.gdynia@gmail.com

Zgadzam się.
Tak jest już niestety że ludzie zdradzają i dotyczy to obojgu płci.
Najprostszym rozwiązaniem jest wyrzucić taką osobę ze swojego życia. Najprostszym ale i najtrudniejszym ☹️
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze - wtf zdrada ? ogólne złamanie przysięgi małżeńskiej ? czy seks pozamałżeński ? czy działanie na niekorzyść partnera ?

Po drugie - dla kogo ta/te rada/y - dla chrześcijanina/nki katolika/czki w związku małżeńskim ?

- chyba nie dla poligamistów , ateistów ...
do góry