Widok

Samotność w związku

Czemu mezczyzni nie doceniaja wiernych kobiet i je zdradzaja , olewaja na kazdym kroku, wiecznie kłamią, wykorzystują, ranią na potęgę a później oceniają przez własny pryzmat i wyzywaja od najgorszych? Nie można poprostu się zauważać, rozmawiać ze sobą, kochać itd? To aż takie nudne?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wywalić na zbity pysk gnojka i niech prosi o łaskę abo niech idzie do kochanki jak mu źle.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu kobiety robią to samo? Czemu ludzie usilnie trzymają się idei związku na całe życie, gdy on często jest iluzoryczny?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo boją się wychodzić ze swojej strefy komfortu.
Bo tego ich nauczono i wmówiono im, że niezmienność jest cnotą, bo brak zmiany świadczy o dotarciu do doskonałości, zmiana zaś świadczy o popełnieniu błędu i przyznaniu się do słabości.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Masz część racji ale nie zawsze jest to strach przed zmianą, próbowałam już z setek razy odejść ale on mi nie pozwala, osacza mnie , neka, oszukuje że kocha, ja naiwna zaczynam mu wierzyć i znowu jest to samo, a że doskonale wie że nikt za mna nie stanie oraz że nie mam wsparcia to zneca się wielokrotnie psychicznie... niestety pomimo swojej ogromnej wiedzy , oraz że pomoglam wielu osobom wyjść z toksycznej relacji to sama w niej utknelam i nie mam pojęcia jak się uratować bo wszystko zawodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

~Samotna w związku

Czegos nie rozumie.... oczekujesz rad ,porad albo cudu a sama robisz wszystko by tylko nie odszedl ten Twoj przystojniaczek.Generalnie to sama sobie jestes winna,wiesz dlaczego? Dlatego ze swiadomie dokonalas tego wyboru. Pitolenie ze,nie masz sily by odejsc i ze on mi nie pozwala wsadz sobie miedzy bajki. Wsparcie od przemocy w rodzinie szukaj na poczatek u swojego dzielnicowego. Ale znajac nieszczesliwe kobiety u boku swoich tyranow jestes ta kolejna co sie bardziej chwali niz zali.

Jesli bys naprawde potrzebowala pomocy to,nie szukala bys jej tu.

Mimo wszystko zycze milych swiat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

znajdź , odnajdź tego jedynego...... , a wówczas posiądziesz sile ponad wszystko razem z nim()
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie słuchaj głupot. Szczerze nie wiem skąd w ludziach tyle niechęci i próby ocenienia. Nie bierz do głowy tych złośliwości. Jeśli masz ochotę z kimś pogadać, ot tak aby nie czuć się samotną, napisz :)rybka.gdynia@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jest już niestety że ludzie zdradzają i dotyczy to obojgu płci.
Najprostszym rozwiązaniem jest wyrzucić taką osobę ze swojego życia. Najprostszym ale i najtrudniejszym ☹️
image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze - wtf zdrada ? ogólne złamanie przysięgi małżeńskiej ? czy seks pozamałżeński ? czy działanie na niekorzyść partnera ?

Po drugie - dla kogo ta/te rada/y - dla chrześcijanina/nki katolika/czki w związku małżeńskim ?

- chyba nie dla poligamistów , ateistów ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się ze jest tez wiele kobiet które zdradzają, jeżeli nawet nie więcej...Jeżeli ktoś zdradza to znaczy ze cos jest nie tak ze związkiem a nie ze mu lub jej się nudzi. Takie ja mam zdanie na ten temat. Nie powinno się generalizować takich spraw bo nigdy nie wiadomo jaki powód taka czynność miała. Każdy związek jest inny i tak samo jak każdy człowiek...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po prostu spakuj go i za drzwi, niech idzie gdzie chce. Ja miałem przyjaciółkę byliśmy razem 10 lat, żadnej kłótni awantur a dla czego bo się bardzo kochaliśmy szanowali, nigdy nie było marnego słowa, tylko szacunek.
niestety już jej nie ma zmarła nagle 16-11-2017
zrób to co napisałem, a na pewno znajdziesz mężczyznę który będzie ciebie kochał i szanował i ty jego.
p.S. To nie jest związek, to jest udręka gehenna. Jak ciebie dręczy psychiczne to zgłoś to na policję na to jest paragraf.
a tutaj nie którzy piszą nie wiarygodne głupoty. Bo nie wiedzą co to jest znęcanie psychiczne. Ja miałem takiego ojca,skończyłem 18 lat i wyszedłem z domu. A teraz mam 63.
z poważaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak trafiłaś na wieprza to przykro mi jezeli wiesz, że cie zdradza i masz to potwierdzone to chyba czas uciekać :) nie czuj sie poszkodowana tylko działaj :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoje stwierdzenie działa w 2 strony.jest jedna zasada której się ja trzymam
Nie rób czegoś co nie chciał/ła byś aby ktoś ci zrobił.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem zdradzony przez kobietę, nagle uciekła z dzieckiem, nie widzę córeczki ósem miesięcy...... To jest to...Mężczyzny zdradzają?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mnie zdradzal maz, stazystki d*podaje itp.
Ciezko bo i dzieci sa ,jednak zlozylam o rozwod.
Taki facet nie jest nic warty jako czlowiek.
Moze nadal kocham bo przysiega i serce.
Ale to juz lepiej byc z daleka....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

Zadbanego Pana do towarzystwa (25 odpowiedzi)

Czy są w 3mieście agencje towarzyskie, z ofertą zadbanych Panów w wieku 30-40 lat? Dziewczyny,...

do góry