Widok

Samotny ojciec (30 l.) pozna Panią..

Witam.
Był już podobny temat, który cieszył się nie lada zainteresowaniem, więc może i ja spróbuję.. Jak w temacie, samotny ojciec walczący o swoje Oczko w głowie, pozna kogoś kto go wesprze w tej nierównej walce. Tak jak mój przedmówca pisał, czar pryska, gdy kobieta dowiaduje się, że jestem ojcem. To najlepsze co mnie w życiu spotkało, więc gdy zauważam kwaśną minę to sam pasuje. Póki co to moje życie dzieli się na 2 etapy, tj: etap 1 czyli czas, w którym mam "swoje Oczko" przy sobie, i etap 2 czyli czas oczekiwania, aż nadejdzie etap 1. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

kolejny szukajacy naiwnej kobiety , która nabierze sie na te brednie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co piszesz wynika że na normalną relację w Twoim życiu brakuje miejsca. Uporządkuj najpierw swoje życie i sprawy i nie próbuj zwalać się kumuś na głowę ze swoimi problemami, to się zemści, prędzej czy później. Poza tym, żadna rozsądna kobieta nie zgodzi się na taką relację, poznasz co najwyżej Panią z problemami takimi jak Twoje. Pytanie tylko czy o to Ci chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Właśnie jest tego miejsca pod dostatkiem. Może wcześniej trochę źle to ująłem. Póki co całą uwagę skupiam na dziecku, gdy oczywiście jest obok. Zawsze byłem w długich związkach, teraz trochę tego brakuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witaj

Myślę, że wprowadzasz w błąd określeniem "samotny tata" - to sugeruje, że samotnie wychowujesz dziecko, bez matki. Ty piszesz raczej o tym, że dokucza Ci samotność poza związkiem i bez dziecka. A to chyba zmienia postać rzeczy dla wielu....

Może napiszesz coś o sobie?

Jestem zainteresowana relacją, ale tak jak napisała jedna z Pań powyżej...wieje brakiem czasu z Twojego postu i jest mi bliskie pytanie na ile masz przestrzeń na inne osoby w Twoim życiu - poza, rozumiem, bardzo ważnym dzieckiem?

Ciekawa jestem Ciebie...

Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, może trochę źle to ująłem.. Co do braku czasu to jest to mylny "powiew" :). Właśnie mam go pod dostatkiem. Wydaje mi się, że jeśli miałbym go mało to też ta samotność nie dawałby się tak we znaki... Hmm, coś o mnie? Wysoki (188), brunet, zielone oczy, normalnej budowy, kawaler, wiek w nicku. Główne zainteresowanie/hobby to już podałem (Córka :) ), poza Nią motoryzacja pod każdą postacią, więc raczej typowy facet. Za piłką nożną nie przepadam, to może trochę dziwić :). Trochę trudno tak o sobie.. Może pytaj.. Aha, nigdy nie piłem piwa ani kawy. To zawsze wzbudza zainteresowanie :).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wygrałeś :-)
Wzbudziłeś moje zainteresowanie :-)

Może przejdziemy na prywatną skrzynkę?

ja.kaja@wp.pl

Zapraszam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiadomość została wysłana ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Porządnego faceta po 40-tce (296 odpowiedzi)

Zastanawiam się czy można jeszcze spotkać porządnego faceta po 40-tce. Takiego, który nie szuka...

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Starszy pozna mlodsza (4 odpowiedzi)

Masz 18 lat i szukasz takowej relacji z facetem 35+ ?

do góry