Sancho

Kursy przygotowujące do egzaminów

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 16/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
olala - opinia wątek zamknięty Uważam że pan Marcin bardzo profesjonalnie przygotowuje do egzaminów,...
~olala
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

polecam! wątek zamknięty profesjonalna i miła atmosfera, no i przede wszytkim ogromna wiedza...
~oliwka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 września 2010

Absolutnie polecam !!!! wątek zamknięty Prowadzący to świetny i wyrozumiały korepetytor. Tłumaczy w prosty i...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 czerwca 2010

Serdecznie polecam wątek zamknięty Uczęszczałam na zajęcia u Sancho przez cały semestr regularnie. Chodziło się...
~roundabout
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 czerwca 2010

Sancho dzięki !!! wątek zamknięty Polecam kurs z organy Sancho, bo dzięki niemu bardzo dużo się nauczyłem i...
~WIKA
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 marca 2010

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem absolutnie zadowolona!! Gdyby nie te zajęcia, podejście do organy i...
~Monia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 lutego 2010

bylo warto! wątek zamknięty Zalem chemie organiczna poraz pierwszy od 3lat! Tak sie nauczylem na pisemny...
~Krystian
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lutego 2010

Kurs z chemii organicznej wątek zamknięty Przez 2 lata chemia organiczna była czarną magią. Sancho na swoim kursie...
~pepe
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lutego 2010

Polecam baardzo!! wątek zamknięty Do korepetytora zgłosiłam się z ogromnymi zaległościami z przedmiotu....
~studentka PG
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lutego 2010

po prostu superkorepetytor, polecam! wątek zamknięty wszystkie koła zaliczone, przeskoczyłem pisemny egzamin i poszedłem od razu...
~dzidu
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Semiramida - opinia wątek zamknięty Polecam absolutnie każdemu. Przez dwa lata nie mogłam zdać organy, aż w końcu...
~Semiramida
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

100% zadowolenia wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do studenta, szeroka wiedza przekazywana w prosty i...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 stycznia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

32

wątków

do góry