Grecka Restauracja Santorini

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 61

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pysznie i z klimatem wątek zamknięty W Santorini byliśmy już kilka razy zawsze wychodziliśmy zadowoleni. Tym razem...
~A&M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 lutego 2016

wakacje na wybrzeżu wątek zamknięty Po namyśle, gdzie zjeść obiad, wybór padł na restaurację grecką. Gdynię...
~Jacek i Ola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

bez zarzutu wątek zamknięty wakacyjny chillout na tarasie Santorini. Był to jeden z najlepszych...
~Dżery
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2015

Rozczarowanie wątek zamknięty Sezon = zero szacunku dla klientów. Rok temu było tam lepiej. Kelnerki trzeba...
~MmS
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

Pogorszyło się bardzo wątek zamknięty Jestem rozżalona, bo uwielbiałam obiady w Santorini latem. Tymczasem w tym...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2015

Cudownie wątek zamknięty Wybrałam się do Santorini któregoś niedzielnego popołudnia skuszona opinią...
~Eliza Gdańszczanka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie polecam restaurację. Profesjonalna i bardzo miła obsługa....
~Kineczka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam zwlaszcza bifteki i souvlaki- naprawde wspaniale przyrzadzone mieso....
~Mela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

Grecki wygląd a brak menu. wątek zamknięty Odwiedziliśmy Santorini ostatnio ze znajomą, gdyż szukałyśmy greckiej...
~Wanda
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Cudnie wątek zamknięty santorini odwiedzam z chlopakiem raz na jakis czas.jedziemy tam,az z...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Miało być tak pięknie... wątek zamknięty Jedzenie nie ma nic wspólnego z kuchnią grecką, prawdopodobnie kupione w...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 listopada 2014

a było tak miło wątek zamknięty nie byłam w Santorini już rok, restauracje bardzo dobrze wspominałam myśląc o...
~Konstancja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2014

rewelacja:) wątek zamknięty Witam:). Mieliśmy dziś w Santorini imprezę rodzinną na 10 osób. Jesteśmy...
~Vojciksson
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2014

Wakacyjnie! wątek zamknięty Santorini przyciągnęła nas ceramicznym wejściem z ul. Starowiejskiej (od razu...
~Maciek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 czerwca 2014

Super! wątek zamknięty Byliśmy tam pierwszy raz i się nie zawiedliśmy, pomimo, że w poniedzialkowe...
~mich
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Jola - opinia wątek zamknięty Niepozornie schowana knajpka z klimatem.Rewelacyjny wybór dań,błyskawiczna...
~Jola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

DRAMAT ! wątek zamknięty Wczoraj wraz z moim ukochanym trafiliśmy do Santorini, ponieważ w Pueblo na...
~Luna
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

tym razem słabo wątek zamknięty mimo miłej obsługi tym razem się zawiedliśmy. tzatziki były po prostu...
~picio
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 lipca 2013

Rewelacja!!! wątek zamknięty Santorini to nasza ulubiona restauracja! Jedzenie pyszne i w 100%dorównuje...
~Agata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 czerwca 2013

Wrócimy. wątek zamknięty Jedzenie bardzo dobre, godne polecenia. Jako wegetarianka często muszę się...
~Aga
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

98

wątków

do góry