Grecka Restauracja Santorini

Restauracje

Gdynia, Świętojańska 61

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ok,ale na raz... wątek zamknięty byliśmy w santorini wczoraj. Kelnerka uprzejma ( tylko potem podczas jedzenia...
~Ola
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2013

BARDZO FAJNA KNAJPKA! :) wątek zamknięty Już kilka lat temu słyszałam od znajomych, że to fajna knajpka i potwierdzam...
~West Palm Beach
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

nasza ulubiona restauracja! wątek zamknięty klimat- super- i nie mam tu na myśli tylko wystroju ale całość. Wchodzi się...
~Marika i Sebastian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam ta niewielka, ale klimatyczna restauracje. Jeżeli ktoś ma ochotę na...
~Iw
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

POLECAM wątek zamknięty byłem z dziewczyną; ma wyszukane gusta;a jednak nie narzekała; wystrój,...
~Cinek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

:-) wątek zamknięty Pyszne jedzenie (świetnie przyprawiony gyros i souvlaki oraz przystawka z...
~Karola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Świetne miejsce! wątek zamknięty Restaurację polecili nam znajomi i spędziliśmy czas wyjątkowo miło, taki...
~Migotka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

brawo! wątek zamknięty Na początek zaznaczę, że jestem bardzo wymagającym klientem, który...
~kan
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

NIGDY WIĘCEJ!!!!!! wątek zamknięty wystrój przeciętny, widać, że przydałoby się tam odświeżenie, ale przejdźmy...
~Robert
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 maja 2012

Klimatycznie! wątek zamknięty Można poczuć grecki klimat. Pyszne jedzenie i niezmienny urok tego miejsca...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

jedna z lepszych restauracji w trojmiescie wątek zamknięty bywam w Santorini od kilku lat dość regularnie bardzo dobra kuchnia na...
~Leszek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 marca 2012

restauracja ze smakiem i klimatem wątek zamknięty W Santorini bywam dosyć czesto uwielbiam klimat tam panujacy grecka muzyke i...
~nini
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 listopada 2011

~MATI
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

Pelna uroku restauracja.Prawdziwy grecki klimat wątek zamknięty Witam..Bylismy z rodzina pierwszy raz w Santorini,uwielbiamy kuchnie...
~Chris
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2011

NAPRAWDE POLECAM wątek zamknięty Wspaniała Restauracja,ciepła atmosfera,ładnie ,miła obsługa i dobre...
~Ewa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

Zacisznie w samym centrum! wątek zamknięty Do restauracji trafiliśmy spontanicznie. Mile zaskoczył nas wystrój oraz...
~Ania i Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

POLECAM, PYSZNE JEDZENIE, PRZYSTĘPNE CENY, ŚWIETNA OBSŁUGA wątek zamknięty Lokal odwiedziliśmy w piątek wieczorem. Zaraz po wejściu zostaliśmy powitani...
~MoniQue
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

miły lokal! wątek zamknięty Byłem pierwszy raz na spotkaniu biznesowym,naprawdę polecam wszystkim,miła...
~Romuald
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 marca 2011

Bardzo mila atmosfera... wątek zamknięty Mimo dużego ruchu i gwaru,mozna milo porozmawiać z rodzina z która miałam...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 listopada 2010

polecam wątek zamknięty Pyszne jedzenie, nie można się zawieść. A przy tym obsługa wprowadza bardzo...
~Marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
110

postów

98

wątków

do góry