KOS na Widelcu

Restauracje

Gdańsk, Tkacka 27/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ilona - opinia Bywam w Kosie z dzieckiem,jest tam bardzo fajny pokoik zabawowy. Porcje...
~Ilona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lutego 2023

Gracja94 - opinia Jestem tutaj poraz drugi :) obsługa genialna jedzenie pyszne i świeże a...
~Gracja94
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 grudnia 2022

Dagmara - opinia Wow! Jestem pod wielkim wrażeniem, nie wiem skąd źle komentarze, ale domyślam...
~Dagmara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

D.J-F. - opinia wątek zamknięty W Kos na Widelcu zamawiałam kilkukrotnie lunch biznesowy. Zamówienie zostało...
~D.J-F.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 marca 2022

Ewelina - opinia wątek zamknięty Drogo, mały wybór i potrawy niedoprawione. Małe porcje
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Anna Harasimowicz - opinia wątek zamknięty Super smacznie, świeżo, przyjemnie.
~Anna Harasimowicz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 lutego 2022

Michał - opinia wątek zamknięty Lokal robi dobre wrażenie ale niestety czar prysł po otrzymaniu potraw....
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty Byliśmy dość dużą grupą 11.11. Nie mieliśmy rezerwacji, ale udostępniono...
~Gosia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 listopada 2019

Nie polecam wątek zamknięty Byłam z koleżankami na kolacji urodzinowej i jestem rozczarowana... deska...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Wystawiam 1, bo obsługa naprawdę skandaliczna wątek zamknięty Mieliśmy z rodziną rezerwację na poniedziałek, jedyna rezerwacja tego dnia,...
~Ola
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 lipca 2019

Nie polecam wątek zamknięty Odwiedziłam dzisiaj restauracje z koleżankami bylo nas około 12 osób. Klimat...
~Żaneta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 stycznia 2019

Obsługa najgorsza!! wątek zamknięty Długie oczekiwanie na menu, jakby nikt nie zauważył, że przyszłysmy, a na...
~Kobieta 28 lat
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 lipca 2019

SUPER wątek zamknięty byłam dwa razy. dania przepyszne, dość szybko podane. Ceny przystępne jak na...
~Klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 czerwca 2019

Pavlo - opinia wątek zamknięty Z dniem 19.04.2019 wprowadzono wyższy cennik. I tak np. wątróbka podrożała o 37%
~Pavlo
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2019

Nie polecam!!! wątek zamknięty Nie wiem kto wystawia te zachwycające opinie? Obsługa mierna. Tak jak ktoś...
~Bg
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 stycznia 2019

Nic nie wolno wątek zamknięty Październik, niedziela, godz. 16: Małej pizzy dla dziecka zamówić nie można...
~Michał
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 października 2018

Super pycha wątek zamknięty Cudowna obsługa, która potrafi doradzić i doskonale dobrać wino do potraw....
~Wiola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lipca 2018

Ok, ale mogłoby być lepiej wątek zamknięty Byliśmy z narzeczonym w poprzedni weekend i naprawdę obsługa jak i jedzenie...
~Pati
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 maja 2018

smacznie, ale klimatem do Włoch daleko wątek zamknięty Jedzenie bardzo smaczne, fajna karta, dobre ceny i to tyle jeśli chodzi o...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 stycznia 2018

Bardzo pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Restauracja bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie pod wieloma względami: ładny...
~ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 grudnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry