Scena Sopot

Sale okolicznościowe Obiekty koncertowe

Sopot, al. Franciszka Mamuszki 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Renata uratowała koncert wątek zamknięty Scena - pseudo snobistyczny lokal począwszy od pana na wejściu, poprzez bary...
~Bezscenny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 stycznia 2014

Koncert na przyzwoitym poziomie wątek zamknięty Generalnie nie jestem wielką fanką tego zespołu. Znam ich twórczość ale to...
~Justa27
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 stycznia 2014

COMA - kto nie był niech żałuje! wątek zamknięty Chłopaki z COMY - jak zwykle w formie. Gdy zaśpiewali - Wola Istnienia - to...
~PiterBenks
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Biedna organizacja, kiepskie nagłośnienie wątek zamknięty Koncert Braci Figo-Fagot miał się rozpocząć o 23, DJ 2x uprzedził, że koncert...
~flinka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

Pierwszy i ostatni raz! wątek zamknięty Byłam wczoraj w Scenie na Braciach Figo-Fagot. Czekałam na nich od ponad...
~studentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Klapa organizacyjna oraz drożyzna wątek zamknięty Wybraliśmy się do lokalu na koncert Braci Figo Fagot - 25.01.2014. Na dzień...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Jak można nie wykorzystać takiego miejsca?! wątek zamknięty Klub Scena- mówiąc znajomym o zbliżającym się koncercie wszyscy zapewniali...
~Elka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Skandal wątek zamknięty Koncert braci Figo fagot miał się odbyć o 23, był opóźniony 2 razy a w tym...
~tomek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 stycznia 2014

Najgorszy koncert ever!!! wątek zamknięty Koncert Comy 17.01.2014: - podczas pierwszej piosenki na zewnątrz czekało...
~Nigdy więcej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Nie polecam wątek zamknięty Byłam 17 stycznia na koncercie COMY. Przed wejściem gigantyczna kolejka. Jak...
~gryglis
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Skandaliczna organizacja koncertu COMY! wątek zamknięty bilet 60 zł, planowany czas rozpoczęcia 21:30 i o tej też się zaczął...z tym...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

koncert Comy wątek zamknięty Niistety, organizatorzy zawiedli na całej linii. Przede wszystkim, wyglądało...
~san
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Jako klub koncertowy - nie polecam wątek zamknięty Byłem tutaj pierwszy raz na koncercie Comy 17.01.2013 i niestety mam bardzo...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Koncert Coma wątek zamknięty Jeśli chodzi o wrażenia z samego koncertu, mogę powiedzieć , że było bardzo...
~rozgoryczona L.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Organizacja koncertu to jakaś kpina wątek zamknięty Na koncert Comy sprzedano więcej biletów niż było miejsc w sali koncertowej....
~Afro
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

eM - opinia wątek zamknięty Byłam wczoraj na koncercie Comy i więcej na żaden koncert się tam nie...
~eM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

never ever wątek zamknięty Nigdy więcej do tego klubu się nie wybiorę. Na przywitanie, po staniu w...
~idzia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Unikaj tego miejsca wątek zamknięty Obsługa fatalna , hamska, na pograniczu bandytyzmu. Jakość posiłków mierna....
~jerzy
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 stycznia 2013

Sopocka koncertowania wątek zamknięty Do Sceny głównie chodzę na rockowe koncerty. Jest to mój gatunek muzyki i...
~Fosterek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 listopada 2013

Dobrze, że jest takie miejsce w Sopocie wątek zamknięty Wiele osób narzeka ale osobiście uważam, że bez Sceny Sopot byłby nudniejszym...
~Margerita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
93

postów

69

wątków

do góry