Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylvia - opinia wątek zamknięty Mialam szczescie, ze trafilam na pana Jarka. Informowal mnie na biezaco o...
~Sylvia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2022

Karolina B. - opinia wątek zamknięty Po raz drugi skorzystaliśmy z pomocy Select House i nie żałujemy! Pani...
~Karolina B.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Skorzystałem z usług biura Selekt House. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Iwona - opinia wątek zamknięty Zdecydowanie najlepszy Pośrednik w Polsce- Anna Kołakowska Burza. Niezwykle...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 listopada 2021

Karolina - opinia wątek zamknięty Polecam biuro SH. Bardzo profesjonalna obsługa i pomoc przy zakupie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 listopada 2021

Piotr Michalski - opinia wątek zamknięty Pani Anna Kołakowska - Burza to osoba perfekcyjna , skuteczna, uczciwa i...
~Piotr Michalski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 12 września 2021

M&A - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam każdej osobie parze lub rodzinie szukającej własnego domu...
~M&A
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 września 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam współpracę z Panem Jarosławem. W trakcie całego procesu...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 2 września 2021

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z Panem Jarkiem! Byłem informowany na bieżąco o...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Pan Jarosław to super profesjonalista polecam
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lipca 2021

Iwona - opinia wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa. Pani Ania pomocna we wszystkim. Transakcja...
~Iwona
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Szymon - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i wsparcie w trakcie całego procesu kupna mieszkania....
~Szymon
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 maja 2021

Michał - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca tę Agencję. Pełen profesjonalizm. Po zrobieniu zdjęć...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 lutego 2021

Damian - opinia wątek zamknięty Agencja godna polecenia Bardzo profesjonalnie podejście i bezproblemowa...
~Damian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

Tomasz - opinia wątek zamknięty Pani Ania pomogła mi znaleźć lokatorów, zrobiła weryfikację i wybrała...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry