Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - opinia wątek zamknięty Sprawny deweloper z bardzo dobrze przygotowaną ofertą mieszkań, zdecydowanie...
~Marta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Maciej - opinia wątek zamknięty Inwestycja na Morskiej w Redzie bardzo udana, mieszkanie super, obsługa...
~Maciej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Józef - opinia wątek zamknięty Sensowna oferta jeśli chodzi o Rumię i Redę, dużo realizowanych na tym...
~Józef
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 marca 2022

Łukasz - opinia wątek zamknięty Super, bardzo fajnie działający deweloper z dobrze przygotowaną ofertą...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 marca 2022

Lucyna - opinia wątek zamknięty Świetny deweloper, profesjonalna obsługa i sprawne odpowiedzi na temat...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Lewy - opinia wątek zamknięty Odbiór miał być w Kwietniu, Przesunęli na Lipiec i planowana kolejna obsuwa...
~Lewy
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 maja 2021

klient - opinia wątek zamknięty Straszne dziadostwo, bałagan na budowach. Masa usterek i reklamacji, tak...
~klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Polecam wątek zamknięty Mieszkanie rewelacja! Ciepłe, ciche, komfortowe. Okolica idealna dla rodziny,...
~adammm
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 lipca 2019

Z osiedlami jest masa problemów... wątek zamknięty ... przede wszystkim nie kończą osiedli. Nie realizują całego...
~Kupujący (od Semeko)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2019

Żałuje, że kupiłem... wątek zamknięty u Was mieszkanie. Do momentu podpisania umowy było wszystko okej. Później...
~mieszkaniec czy bezdomny
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Rozczarowany, zawiedziony i zdenerwowany na samą myśl o budowie. Współpraca z...
~Natalia S.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

SEMEKO i JA-polecam gorąco wątek zamknięty Semeko zostało mi polecone, a ja polecam innym. Zamieszkaliśmy w nowej części...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 września 2015

Mieszkanka Reda Park - opinia wątek zamknięty Polecam, wysoki standard wykończenia, dobry kontakt z personelem. Mieszkanie...
~Mieszkanka Reda Park
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 maja 2015

Aquapark jednak będzie wątek zamknięty Jak decydowaliśmy się na kupno mieszkania w pierwszym budynku kompleksu...
~JAdam
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2014

Aquasfera :)))) wątek zamknięty Odebraliśmy mieszkanie w pacyfiku. Powiem wam jedno - klasa światowa. Reda...
~MAaciek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2014

SEMKO wątek zamknięty Wszystkim zainteresowanym zakupem mieszkań w Semeko proponuje zastanowić się...
~Teresa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

SEMEKO - HALE GARAŻOWE wątek zamknięty Witam Wszystkich, piszę ponieważ chciałbym ustrzec wszystkich przed...
abc123
9

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 lutego 2014

SEMEKO - unikajcie wątek zamknięty Unikajcie dewelopera z Gdyni. Firma nie powinna budować mieszkań, ponieważ...
~klient SEMEKO
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 grudnia 2013

PRACOWNICY SEMEKO wątek zamknięty Chciałem zwrócić uwagę na poziom kultury pracowników Semeko. Kierownik...
~ipaulos
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 lipca 2013

uważaj wielu zostało oszukanych-twój wybór wątek zamknięty firma semeko z Gdyni jest najgorszym deweloperem, nie reaguje na reklamacje,...
~mieszkaniec osiedla
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

85

wątków

do góry