Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego dewelopera nikomu jak kupowałam mieszkanie w Redzie przy...
~Ja
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2011

Super miejsce wątek zamknięty Dzięki Semeko trafiliśmy do Redy... wcześniej w życiu nie rozważaliśmy...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Dwa razy kupiłem, dwa razy bardziej niż OK wątek zamknięty Kupowałem w Semeko dwa razy, najpierw kawalerke a pózniej większe mieszkanie,...
~hepatus
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 maja 2011

MEGA PLUS wątek zamknięty BEZ ROZWLEKANIA SIĘ I KLECENIA BEZSENSOWNIE DŁUGICH WYWODÓW - ZAPRASZAM NA...
~LUX
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2011

jest OK wątek zamknięty Również dołączam się do pozytywnych opinii na temat Semeko. Nasze mieszkanie...
~OK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Regularne zalewania semeko wątek zamknięty Witam Czemu w blokach semeko w Redzie regularnie, kilka razy w roku, dochodzi...
~mieszkaniec semeko
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 października 2012

Atlantic wątek zamknięty Moja przygoda z zakupem mieszkania zaczęła się jeszcze w zeszłym roku, gdy...
~ja
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 czerwca 2012

zmiana na Gdynię wątek zamknięty kiedyś zdecydowałem się na osiedle Przy Młynie i się nie zawiodłem. Poprawa...
~polecam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 czerwca 2012

sypiące się bloki wątek zamknięty bloki wybudowane kilka lat temu sypia się strasznie
~XXX
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Grzyb w mieszkaniu wątek zamknięty Nie wierzcie w te pseudo pochwały wpisywane przez pracownikow semeko. Jak...
~Kris
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 grudnia 2011

aż się prosi o sąd! wątek zamknięty Mieszkanie i garaż zagrzybione a Semeko ma bardzo głęboko moje reklamacje i...
~Linka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Ludzieee, nie straszcie mnie wątek zamknięty Oczekuję na odbiór mieszkania w niedalekiej przyszłości i mam nadzieję, że...
~maciek z.
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2012

Czekajcie sobie czekajcie wątek zamknięty Chcialam napisac, ze w biurze na ul. Tatrzanskiej sa wszyscy tak zapracowani,...
~Cierpliwa
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 listopada 2011

brak sił na fuszerki wątek zamknięty nie reagują za zgłaszane fuszerki nawet nie odpowiadają na zapytanie handlowe...
~niezadowolony
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 października 2011

Fatalna jakosc. wątek zamknięty Jako wlasciciel kilku mieszkan, garazy oraz komorek w Redzie - w gettcie -...
~Artur
13

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 grudnia 2010

Smietnikowo wątek zamknięty Musze dolaczyc sie rowniez do tych zlych opini. Bardzo zaluje ze kupilam...
~Mieszkanka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2011

kaśka - opinia wątek zamknięty Uważam, że to dobry deweloper. Nigdy nie było większych problemów. Mają...
~kaśka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 maja 2011

piękne widoki wątek zamknięty mieszkanie kupiliśmy na osiedlu w Gdyni. bezproblemowo przebiegło wszystko od...
~wito
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

Ja POLE|CAM wątek zamknięty Generalnie mieszkam w Redzie w budynkach budowanych przez Semeko od prawie 8...
~Nuanda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Dobry developer wątek zamknięty W mojej ocenie Semeko jest solidną firmą. Mieszkanie otrzymałam w terminie i...
~zadowolona Hanka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

85

wątków

do góry