Semeko Grupa Inwestycyjna

Deweloperzy

Gdynia, Tatrzańska 10

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam !!!!!! wątek zamknięty Jestem szczęśliwą posiadaczką swojego mieszkanka zakupionego w Mieszkanie...
~DM
6

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Grzyb na ścianach w mieszkaniach Semeko w Redzie na osiedlu przy Młynie. wątek zamknięty Witam kupiłem mieszkanie w Redzie przy ul. Młyńskiej 7/b na osiedlu przy...
~Rafal P.
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 marca 2011

jest git wątek zamknięty Na przekór stereotypowi, że forum jest tylko dla niezadowolonych, ja piszę...
~lipa
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 stycznia 2011

jak juz odebrales to nie licz na wiele wątek zamknięty Mieszkam na osiedlu Przy Mlynie,mieszkam na ostatnim pietrze i zalalo mi...
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

TYLKO NIE ...... SEMEKO ...... wątek zamknięty NIE KUPUJCIE OD NAS MIESZKAŃ PROSIMY WAS LUDZIE BO I TAK WAM NIE USUNIEMY...
~SEMEKOWIEC
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 stycznia 2011

blokowisko - osiedle przy młynie wątek zamknięty Nie polecam, pomimo fajnej lokalizacji bo blisko kolejki, to sama zabudowa...
~mac73x
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2010

nie polecam przeczytaj zanim będziesz żałować !!! wątek zamknięty Witam Kupiłem mieszkanie w Semeko 2 lata temu na początku są mili zapewniają...
~niezadowolony
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2010

Kiepska Jakość wątek zamknięty Witam Kupiłem mieszkanie w Redzie na osiedlu Semeko. Niestety moja radość...
~Smoke
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2010

Ja niestety się zawiodłam wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie w kwietniu 2008. Obiór początek grudnia 2009. Wszystko na...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 maja 2010

mieszkaniec - opinia wątek zamknięty Mam wątpliwą przyjemność mieszkać na osiedlu Rumia Park. Od początku były...
~mieszkaniec
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 czerwca 2009

przeprowadzka do Redy wątek zamknięty JUŻ ZA KILKA DNI BĘDĘ ODBIERAŁ SWOJE M4 NA OSIEDLLU PRZY MŁYNIE. ODBIÓR...
~LOLEK
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Gdynianka już za moment - opinia wątek zamknięty Kupiliśmy z mężem mieszkanie na osiedlu Horyzonty Gdyni. Jesteśmy bardzo...
~Gdynianka już za moment
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

przy mlynie wątek zamknięty kupiliśmy z mężem mieszkanie w Redzie (przy młynie) od Semeko. O osiedlu...
~mafta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

zadowolona wątek zamknięty kupiłam mieszkanie w semeko, przy młynie. Podoba mi się , ze mam blisko...
~zośka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 września 2009

osiedle Szkolna wątek zamknięty W moim przypadku mieszkanko odebrałem parę miesięcy przed terminem. Fajne...
~Nuanda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 28 września 2009

NIE POLECAM wątek zamknięty JESLI TO CZYTASZ ZAUFAJ LUDZIOM KTORZY WYRAZILI TU SWOJE OPINIE --...
~zly na siebie i na nich
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 września 2009

Koszmarne blokowisko wątek zamknięty Witam, Nie polecam mieszkania komuś, kto nie szuka wiecznego placu budowy...
~Mieszkanka osiedla "Przy Młynie"
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2009

Fuszerka i jeszcze raz fuszerka wątek zamknięty Witam, wszystkim naiwnym (tak jak ja) którzy dali się wrobić w kupno...
~mieszkaniec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2009

.... wątek zamknięty - Jak kupujesz mieszkanie to tańczą przed tobą i zapewniają fachowość i...
~Mieszkaniec
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2009

beznadziejna firma wątek zamknięty Mieszkam na osiedlu semeko w redzie przy młynie. Jakaś mądra projektantka tak...
~skiba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
163

postów

85

wątków

do góry