Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Artur - opinia wątek zamknięty Zupelnie inaczej wyobrażałem sobie hipnozę. To nie jest tak jak myślicie bo...
~Artur
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 września 2021

Ela - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca, ze łzami wzruszenia. Dziękujemy Panie Rafale
~Ela
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 września 2021

Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo skuteczna terapia a przyszedłem z paroma tematami dosyć ciężkimi jeśli...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 września 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Hipnoterapia to cudowna metoda na pozbycie się w moim przypadku traum z...
~Martyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 września 2021

Patryk - opinia wątek zamknięty Przytulny gabinet. Opieka nad samego wejścia. Dziękuję za pomoc w uporaniu...
~Patryk
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 września 2021

Elzbieta - opinia wątek zamknięty Dzięki Panu Rafałowi mój mąż wybaczył mi całe swoje cierpienie przeze mnie....
~Elzbieta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 września 2021

Milena - opinia wątek zamknięty Dziękuję, dziekuję i jeszcze raz dziękuję! Przez lata miałam zaburzenia...
~Milena
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 września 2021

Dr A - opinia wątek zamknięty Rafał uleczył moją chorą duszę znękaną od miesiąca myślami które nikt by mi...
~Dr A
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 1 września 2021

Aneta - opinia wątek zamknięty Droga do sukcesu w hipnozie okazała się być bardzo krótka. Kilka lat temu...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2021

Monika - opinia wątek zamknięty Miałam wielki problem z nadwagą, nie mogłam schudnąć bo cały czas podjadałam...
~Monika
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 lipca 2021

Oskar - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam gabinet sempergo pana rafała. Profesjonalna obsługa i...
~Oskar
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 lipca 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty tak niewielki koszt w porównaniu do efektów, nie dość, że człowiek oszczędza...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

Violetta - opinia wątek zamknięty Dzięki terapii hipnozą wróciła do mnie radość życia, którą utracilam z powodu...
~Violetta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 lipca 2021

Jadwiga - opinia wątek zamknięty Bardzo fajny gabinet, Rafał to porządny człowiek i widać, że wie co robi....
~Jadwiga
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lipca 2021

Józef - opinia wątek zamknięty Polecam terapię Rafała w walce z uzależnieniem od nikotyny.
~Józef
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Viktoria - opinia wątek zamknięty W dzieciństwie byłam raczej szczupłą osobą, jednak nagle w wieku ok 16 lat...
~Viktoria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 lipca 2021

Daria - opinia wątek zamknięty W końcu rzuciłam fajki i alkohol i zaczynam naprawiać swoje życie. Polecam...
~Daria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 lipca 2021

Hubert - opinia wątek zamknięty Jestem milo zaskoczony efektami terapii, na poczatku myslalem ze ta hipnoza...
~Hubert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Tomek - opinia wątek zamknięty Tak jak mówił P. Rafał tak się stało. Jestem po terapii, która trwała 5...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Ewelina - opinia wątek zamknięty Pomimo długiego czasu oczekiwania, warto czekać. Problemy w pracy, problemy...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 czerwca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry