Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zawód wątek zamknięty Moją ostatnią wizytę w tym miejscu uznałbym za pomyłkę. Jestem stałym...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lipca 2014

Odradzam sempre NIE WARTO JEŚĆ W TEJ KNAJPIE !!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Byłem wczoraj ze znajomymi w #RistoranteSempreSopot Obsługa to tam chyba...
~PRZEKAŻE
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

włoski klimat wątek zamknięty odwiedziliśmy restaurację w sobotę wieczorem ze znajomymi, większą grupą. w...
~Teresa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

porażka wątek zamknięty na zamówione jedzenie (carpaccio i sałatkę oraz pizze ) czekaliśmy prawie 1,5...
~oczekujący
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 czerwca 2014

Naprawdę dobre jedzenie wątek zamknięty Zdecydowanie wolimy odwiedzać tą restaurację w tygodniu, kiedy ruch jest...
~Malgorzata.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Więcej tam nie wrócę wątek zamknięty Wczoraj byliśmy w tej restauracji. Mieliśmy rezerwacje na 10 osób. Czas...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

Totalna porażka wątek zamknięty Nigdy więcej tam nie wrócimy, czas oczekiwania masakryczny, dania niedobre,...
~Michał 80
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 maja 2014

Pysznie! wątek zamknięty W piątek po południu odwiedziliśmy Sempre (W Gdańsku przy Motławie)- jak się...
~Zosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 maja 2014

Tragiczna pizza wątek zamknięty pizza beznadziejna, jak spalona podeszwa, sucha, nie dało jej się przekroić...
~Jacek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

szczerze polecam ... wątek zamknięty Kuchnia w tym miejsce zawsze na naprawdę wysokim poziomie pyszne pasty,...
~Bartek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Polecam wątek zamknięty W minionym tygodniu w gronie przyjaciuł spotkaliśmy się w Restauracji Sempre....
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 października 2013

Smak Włoch:-) wątek zamknięty Jako 'smakosz' Włoch, jestem pozytywnie zaskoczona. Począwszy od klimatu,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

naprawdę warto wątek zamknięty odwiedziłam ristorante sempre w ubiegłą niedzielę i muszę przyznać, że...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobra pizza, świetne włoskie przystawki. Profesjonalna obsługa i...
~kawa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

Pyszne ! wątek zamknięty Chyba jedna z ostatnich restauracji w Trójmiescie w której serwują prawdziwie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 września 2013

Zawiodłem się wątek zamknięty To był już drugi raz z wizytą w Sempre. Pierwszy chyba przypadkowo należał do...
~P J
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

bardzo pozytywnie wątek zamknięty Kilka dni temu postanowiliśmy ze znajomymi odwiedzić sopockie Sempre, gdyż...
~Ada
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Niski poziom obsługi wątek zamknięty Czas oczekiwania na pizzę 60 minut. Jak już podano to zimna (czekała na...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2013

bez reelacji wątek zamknięty Ciasto na pizze mrożone, mało sosu, dodatkowo sos jest słodki. Pizza z szynka...
~kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Spory zawód wątek zamknięty Pierwszy minus – Wchodzimy ładne wnętrze, ale nikt się nami nie...
~AIK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 lipca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry