Sempre Pizza & Vino

Pizzerie

Gdańsk, Targ Rybny U4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Cieniutkie i chrupiące ciasto, przepyszna pizza, na prawdę najlepsza jaką...
~O i M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2013

PIZZA JEST OK,ALE OBSŁUGA I PERSONEL MAŁO ROZGARNIĘTY wątek zamknięty STOŁY BRUDNE,NAWET ŻADNA KELNERKA NIE RACZY WYMIENIC OBRUSOW,NIE MOWIAC O...
~ZAWIEDZIONA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 lipca 2013

Prawdziwa włoska pizza wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pizzy, która odbiega od typowych pizz robionych w...
~klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 maja 2013

Świetny klimat i jedzonko! wątek zamknięty Odwiedziliśmy ową pizzerię dwukrotnie i zero niezadowolenia! Lokal ma...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Prawdziwie włoska pizza w Gdańsku. Nareszcie!
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 grudnia 2012

piosenka ze słowem chocolate w refrenie wątek zamknięty świetna knajpka, super jedzonko, najlepsza prawdziwa włoska pizza w Gdańsku....
~handzia
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2012

Super! Polecam wszystkim! wątek zamknięty Świetna pizza, chyba najlepsza jaką jadłam w trójmieście. Obszerne menu, w...
~HW
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2012

Wlochy tylko na reklamie... wątek zamknięty Właśnie wróciłem z lunchu z restauracji Sempre w Gdańsku. Liczne reklamy i...
~zimer
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2012

Gorąco polecam! wątek zamknięty Wspaniały klimat, świetne jedzenie, Włosi i Hiszpanie bawiący się i...
~EuroSpoko
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

jestem na tak wątek zamknięty Jestem bardzo krytyczna w stosunku do restauracji i surowo oceniam każdy...
~Jagna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 czerwca 2012

a było tak pięknie... wątek zamknięty niestety, po poprzednich peanach pisanych pod adresem Sempre dzisiaj czuję...
~Daria Z.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Doskonała pizza wątek zamknięty Pizza jedna z lepszych jaką jedliśmy! Pyszności. Ceny wysokie w odniesieniu...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 maja 2012

Pychota wątek zamknięty Do pizzeri zawitałem kolejny raz i kolejny raz nie zawiodłem się. Pizza -...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

Jestem na tak. wątek zamknięty Świetna pizza, świetny nastój, typowo włoska pizza, super smak. Obsługa jak...
~Maximo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lutego 2012

Najlepsza Pizza w Gdańsku wątek zamknięty Nigdy w życiu nie jadłem tak dobrej pizzy jak w Sempre w grodzie nad Motławą....
~md
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Italia! wątek zamknięty Prawdziwa włoska pizza nad Motławą. Fajny wystrój, klimat włoskiej pizzeri....
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

Zdecydowanie najlepsza w Gdańsku! wątek zamknięty Po dłuższej przerwie postanowiliśmy z żoną odwiedzić Sempre po raz kolejny,...
~Johny
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

Najdroższa pizza w Polsce wątek zamknięty Jedna pizza w cenie dwóch.Za sześć plasterków salami i cztery krewetki w...
~knysia
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

miło wątek zamknięty fajne miejsce, pyszna pizza, przemiła obsługa, wino w karafkach, muzyka z...
~Aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

super!!! wątek zamknięty bywam w pizzerni dosyc czesto, pizze rewelacyjne, wystroj klimatyczny i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry