Sempre Pizza & Vino

Pizzerie

Gdańsk, Targ Rybny U4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo dobra pizza wątek zamknięty Byłam w pizzerii z okazji zakupu oferty na grouponie. Pizza, którą wybrałam...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 czerwca 2011

beznadzieja... wątek zamknięty No niestety lokal bardzo ladnie sie zapowiadal ale okazal sie totalna...
~Roberto
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 maja 2011

:)))))) wątek zamknięty tak i jeszcze raz tak! najlepsza pizza w trójmieście! obsługa...
~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Bardzo profesjonalnie i pysznie:) wątek zamknięty Ostatnio z mężem miałam okazję odwiedzić Sempre i mimo że na starcie trochę...
~Karolina i Marek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2011

Fantastyczny wieczór!!! wątek zamknięty Byłam z chłopakiem i znajomymi i spędziliśmy naprawdę cudowny wieczór!na...
~Agata J.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

Pizza ok, ceny i obsługa już nie wątek zamknięty Pizza faktycznie dobra, ale ceny niestety: wygórowane. Obsługa (szczególnie...
~Teodor
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2011

niemiło wątek zamknięty Jeśli korzysta się z promocji lokalu poprzez akcja typu"groupon" to...
~Ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Wszystko ok wątek zamknięty Wszystko ok poza cenami
~kedzior009
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2011

super :) wątek zamknięty Skorzystalismy ze znizki grouponowej z chlopakiem i obydwoje bylismy...
~asiaki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2011

jestem bardzo zadowolony wątek zamknięty podczas niedzielnego spaceru z moja dziewczyną zdecydowaliśmy się coś zjeść....
~przypadkowy klient
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 marca 2011

Najlepsza Pizza w 3 miescie wątek zamknięty Będąc na spacerze ze swoja narzyczoną zgłodnieliśmy i postanowiliśmy wejść...
~Weronika i Stasiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 marca 2011

Najlepsza pizza w trojmiescie !! wątek zamknięty I mówię to bez żadnej przesady- ani w Gdansku ani w Sopocie lepszej nie...
~Buleczka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 marca 2011

~Graetel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 grudnia 2010

Włochy nad Bałtykiem wątek zamknięty Pomimo tego, że pizzeria znajduję się w Polsce daję się odczuć ten...
~Michał Anioł
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 października 2010

tylko sempre wątek zamknięty Bardzo polecam, klimat Włoch czuć od wejścia, bardzo klimatyczne miejsce....
~smakosz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 października 2010

Jak dla mnie... wątek zamknięty ...Bomba. Naprawdę ciekawe miejsce. Ceny nie są najniższe ale wiadomo za co...
~Gargamelek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 września 2010

super wątek zamknięty Wreszcie zjadłem pizzę taką jak we włoszech! (co prawda nie wszedzię we...
~pit
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry