Widok

Serdecznie Polecam !!!!

GoAuto Temat dostępny też na forum:
Chciałbym serdecznie polecić wszystkim szkołę GO!AUTO. Profesjonalizm, zaangażowanie osób prowadzących kurs oraz przyjazna atmosfera zasługują na najwyższą ocenę. Chciałbym szczegółowo zaznaczyć fakt, że podczas zajęć zarówno z teorii z Panem Wojtkiem jak i z praktyki z Panią Olą, zawsze była możliwość zapytania o każdy szczegół, omówić dokładnie każdą sytuację czy detal, podejść ze zrozumieniem a nie mechanicznym zapamiętywaniem informacji. Dla mnie oprócz tego ważnym elementem było to, że zajęcia praktyczne z Panią Olą, odbywały się w atmosferze spokojnej, skupionej, bez zbędnego stresu.
Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować Panu Wojtkowi i Pani Oli za ich profesjonalizm i zaangażowanie, dzięki nim udało się osiągnąć zamierzony cel i wszystko zdać za pierwszym razem. Polecam !!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy oczekiwania dotyczące krursu! dziękujemy za opinię. Robimy wszystko, by prces uczenia był przyjazny i przede wszystkim efektywny!
Do zobaczenia na drodze :) Pozdrawiamy Zespół go!auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry