Widok

Serdecznie Polecam !!!!

Chciałbym serdecznie polecić wszystkim szkołę GO!AUTO. Profesjonalizm, zaangażowanie osób prowadzących kurs oraz przyjazna atmosfera zasługują na najwyższą ocenę. Chciałbym szczegółowo zaznaczyć fakt, że podczas zajęć zarówno z teorii z Panem Wojtkiem jak i z praktyki z Panią Olą, zawsze była możliwość zapytania o każdy szczegół, omówić dokładnie każdą sytuację czy detal, podejść ze zrozumieniem a nie mechanicznym zapamiętywaniem informacji. Dla mnie oprócz tego ważnym elementem było to, że zajęcia praktyczne z Panią Olą, odbywały się w atmosferze spokojnej, skupionej, bez zbędnego stresu.
Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować Panu Wojtkowi i Pani Oli za ich profesjonalizm i zaangażowanie, dzięki nim udało się osiągnąć zamierzony cel i wszystko zdać za pierwszym razem. Polecam !!!!!

Moja ocena

GoAuto  |  (kategoria: Kursy prawa jazdy)

• Obsługa: 6
  • Poziom nauczania: 6
  • Wyposażenie: 6
  • Czas trwania kursu: 6
  • Przystępność cen: 6
  • Ocena ogólna: 6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy oczekiwania dotyczące krursu! dziękujemy za opinię. Robimy wszystko, by prces uczenia był przyjazny i przede wszystkim efektywny!
Do zobaczenia na drodze :) Pozdrawiamy Zespół go!auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Przedszkole godne polecenia (4 odpowiedzi)

Nowoczesna placówka, domowa atmosfera, bogate wyposażenie, piękne, kolorowe wnętrza, stała kadra,...

nauka niemieckiego on line. Gdzie? (18 odpowiedzi)

Cześć. musze się dosyć szybko nauczyć języka naszych zachodnich sąsiadów i mam z tym mały...

COSINUS SZKOLA POLICEALNA TECH. MASAZYSTA (4 odpowiedzi)

Witam, czy ktos chodzil do Cosinusa w Gdyni na technik masazysta? Jesli tak jakie wrażenia, jaki...

do góry