Widok

Sero - opinia

Temat dostępny też na forum:
obsługa w dniu wczorajszym była beznadziejna a Pan za ladą był tam za karę. Nigdy wczesniej nie spotkałem się z tak nie miłą obsługą i mam nadzieje że nie będę musiał. Pomimo fajnego lokalu niegdy więcej tam nie wejdę i mam nadzieję że inni też. Jak nie czujesz się dobrze z obsługą ludzi to się za to nie zabieraj..nie polecam
Moja ocena
obsługa: 1

menu: 1

klimat i wystrój: 4

przystępność cen: 3

ocena ogólna: 1

2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dzień dobry Panie Sergiuszu! Bardzo nam przykro, że odniósł Pan takie wrażenie. Zaproponowaliśmy Państwu, aby usiąść przy stoliku i zastanowić się nad ewentualnym zamówieniem, by stworzyć możliwie jak najbardziej komfortowe warunki zarówno dla Państwa, jak i pozostałych Gośćmi kawiarni. Mimo szczerych chęci, ze względu na bardzo duży ruch, nie mogliśmy poświęcić Państwu wystarczająco dużo uwagi w tym momencie. Raz jeszcze przepraszamy za to, że odnieśli Państwo wrażenie ignorancji lub niemiłej obsługi.

P.S. Ocena w różnych kategoriach jest niespójna z ogólną oceną, którą Pan wystawił, ale rozumiemy też emocje, które Panu towarzyszyły.

Nie usłyszałem żadnej propozycji aby uśiąść i wybrać jedynie nie miłe uwagi na temat aby rozmiar kawy nie uzgadniać podczas zamawiania lecz wybierać z karty..bo przecież pokazanie filiżanki to duży wysiłek i nie ma się co spodziewać ze strony obsługi. Mam nadzieje że uda się nadrobić kulturę osobistą i obsługiwać z uśmiechem. Życzę powodzenia
do góry