Serwis Apple Mekintosz

Serwis komputerów Pogotowie komputerowe

Gdańsk, Wacława Balcerskiego 14D (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zalany MacBook Air wątek zamknięty Bardzo polecam. Szybko i profesjonalnie. Cena naprawy adekwatna do szkody i...
~Anna
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Wymiana matrycy Macbook Retina 15" wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wymiana matrycy w okresie świątecznym!...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 stycznia 2016

MacBook Pro 15 Late 2008 wątek zamknięty Po zalaniu kawą Moim MacBook`iem Pro zajął się Pan Michał, odrazu po dotarciu...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 października 2015

Zalany MacBook Pro 15 wątek zamknięty Szybko sprawnie i na temat. Na Maca wylała się herbata. Na branżowym forum...
~Jacek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 października 2015

Serwis Mac wątek zamknięty Profesjonalna, szybka obsługa, czego więcej oczekiwać, mój Mac, został...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

bardzo polecam wątek zamknięty Profesjonalizm i uczciwość. Na spokojnie wszystko tłumaczone plus dodatkowe...
~Anna M.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 września 2015

Polecam wątek zamknięty Szybko, fachowo (ale bez tego komputerowego żargonu :) i tanio. Robią to, co...
~Marlena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 września 2015

MacBook Air wątek zamknięty Zdecydowanie polecam - szybko, profesjonalnie, solidnie, sympatycznie -bez...
~Czes
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

polecam wątek zamknięty Bardzo miła, szybka i profesjonalna obsługa. Laptop działa bez zarzutu, a...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2015

Polecam. wątek zamknięty Miałem zalanego maca, odpalał się, ale z białym ekranem. Mimo soboty panowie...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2015

Szybko i profesjonalnie ................. wątek zamknięty Naprawy dokonano bardzo szybko i profesjonalnie. Polecam !!!
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Rzeczy niemożliwe robią od ręki, na cuda trzeba 20 minut poczekać wątek zamknięty Gorąco polecam Serwis Apple - w iSpot dowiedziałem się że zakodowany dysk w...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

POLECAM! wątek zamknięty Airbook zostal naprawiony i wyczyszczony na miejscu. Podejscie do klienta...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 czerwca 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty bardzo obszerna wiedza na temat komputerów APPLE. Sam używam ich od 20 lat i...
~Kris
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 czerwca 2015

REWELACJA !!! wątek zamknięty Co tu dużo mówić po prostu REWELACJA, mój wysłużony macbook znów odzyskał...
~Kula75
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 maja 2015

oceniam na 10 :) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! W inny serwisie dostałam sprzęt po ponad 3 tyg...
~agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2015

Macbook Air wątek zamknięty Niewiarygodna skuteczność, laptop został naprawiony w 5 minut, gdzie u...
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

Naprawa MacBook Pro wątek zamknięty Szybka, profesjonalna i skuteczna naprawa mojego MacBooka. Do tego...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

polecam!!! wątek zamknięty Od ponad miesiąca próbowałem naprawić mac'a a Panowie wykryli usterkę w 2...
~EN!DO
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Mac mini wątek zamknięty Szybka i trafna diagnoza i działa lepiej niż poprzednio:) Pełen...
~mirek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 grudnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry