Serwis Apple Mekintosz

Serwis komputerów Pogotowie komputerowe

Gdańsk, Wacława Balcerskiego 14D (Osowa)

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - ocena Polecam korzystanie z pogwarancyjnego serwisu Apple, w firmie Mekintosz.pl Po...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 6 grudnia 2023

Krzysztof - Efendi - opinia Tyle razy przechodziłem obok, aż zdecydowałem się wejść :-) Jestem z Osowy,...
~Krzysztof - Efendi
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2022

Agnieszka - opinia Szybko i skutecznie, polecam wszystkim ten serwis.
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 września 2022

Karolina - opinia wątek zamknięty Jakość obsługi zdecydowanie ponad standard. Zwykle trafiamy w ręce serwisów w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 września 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Do Mekintosza trafiłam z polecenia kolegi kilka lat temu i korzystam zawsze...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Mialem wymieniany ekran w MacBooku pro - bardzo fajna obsługa , szybko i...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 lutego 2020

polecam wątek zamknięty Podczas porannego użytkowania laptopa i to jeszcze w święto - wylała mi się...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Rewelacja : ) wątek zamknięty Bardzo miła i fachowa obsługa. Pomimo, że element wymieniany wcześniej...
~BB
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2018

Genialne! wątek zamknięty Pan Michal z serwisu ratuje mnie i mojego kolejnego Mac'a po raz kolejny....
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Prawdziwi fachowcy! W kilka minut spowodowali, że mój iPhone odzyskał dźwięki...
~AA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 grudnia 2017

Steve sie usmiecha z nieba;-) wątek zamknięty Gdyby ten serwis był głównym serwisem Appla to wartość marki byłaby podwójna....
~Maciej Kostecki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 września 2017

Rewelacja - profesjonalizm przez duże P wątek zamknięty Chciałem podzielić się opinią na temat serwisu Mekintosz z siedzibą w Gdańsku...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2017

Najlepszy serwis!!! wątek zamknięty Obsługa z prędkością światła i pełen profesjonalizm. Zanosiłem komputer do...
~kos
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

10/10 - najlepszy serwis wątek zamknięty Jak najbardziej polecam.
~Cezary
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

Perfekcyjny serwis! wątek zamknięty Z całego serca polecam serwis komputerów Mekintosz. Moim problemem był...
~Antoni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2017

Pomoc na medal ! wątek zamknięty Pomoc w sytuacji zalania komputera wręcz wzorcowa. Pomimo telefonu w...
~Weronika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 czerwca 2017

Najlepszy serwis na świecie! wątek zamknięty Polecam serwis komputerów MEKINTOSZ. W pełni profesjonalna obsługa, naprawa...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

POLECAM! wątek zamknięty Nie dziwię się, że Panowie mają same pozytywne opinie. Bardzo miło, szybko i...
~OLA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 września 2016

Polecam wątek zamknięty Zalałam Macbooka wodą i gdy autoryzowany serwis zaśpiewał mi cenę wartą...
~XYZ
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Ekspresowa naprawa zalanego MacBooka Pro wątek zamknięty Wylałam wino na swojego MacBooka Pro. Nie wiedziałam co zrobić więc go...
~Edyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry