Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mirka - ocena nowy temat Pan udzielił mi porady zw z odbieraniem Netlfixa przez telefon. Wspaniale....
~Mirka
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 2 kwietnia 2024

Kazimierz C - ocena nowy temat Szybka, kompetentna naprawa telewizora w domu, w bardzo rozsądnej cenie....
~Kazimierz C
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 21 marca 2024

Bartłomiej - ocena Pełen profesjonalizm gorąco polecam
~Bartłomiej
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Bartosz - ocena Gorąco polecam Serwisant z prawdziwego zdarzenia sprzęt chodzi Lepiej niż jak...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 28 grudnia 2023

Przemo - ocena Niesamowity gość. Padło podświetlenie LED w telewizorze. Zadzwoniłem,...
~Przemo
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 grudnia 2023

Piotr - opinia Świetny specjalista. Doskonała i ekspresowa naprawa. Gorąco polecam!
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Kasia - opinia Świetny kontakt, bardzo uprzejmy Pan, szybko i profesjonalnie. Pan Serwisant...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 18 października 2022

Aleksandra - opinia Naprawa podświetlania w tv LG. Terminowo, szybko i profesjonalnie. Bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 października 2022

p70 - opinia Kompetentny serwisant, uczciwe podejście do klienta. Polecam wszystkim.
~p70
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 maja 2022

OLO - opinia wątek zamknięty Naprawiałem kilkukrotnie; m.in. monitor LG, odtwarzacz CD i wzmacniacz...
~OLO
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 kwietnia 2022

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Naprawa soundbara super szybko,jestem bardzo zadowolony
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 marca 2021

Anna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, telewizor został naprawiony fachowo i szybko, a...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 grudnia 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty ...oddałem sprzęt soundbar firmy Phi....s,który praktyczne i teoretycznie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 lipca 2020

Leszek - opinia wątek zamknięty W czasie epidemii, gdy prawie nic nie działało i prawie wszyscy siedzieli w...
~Leszek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony. Bardzo uprzejma obsługa. Ekspresowa i bezproblemowa...
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 września 2019

UE58J5200AW - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt Bardzo szybka diagnoza Bardzo szybka Naprawa Za...
~UE58J5200AW
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2019

- opinia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa . Zdecydowanie polecam . Telewizor naprawiony...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2019

Zdecydowanie polecam, wątek zamknięty TV i kino domowe oddałem do naprawy trochę w ciemno, na podstawie tylko...
~Endrju
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2019

Dobrze że są jeszcze tacy fachowcy wątek zamknięty W skrócie : 13-letni telewizor LCD Samsung z uszkodzonym jak się okazało...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Thomson wątek zamknięty Szybko i sprawnie. Pomimo soboty wizyta w przeciągu godziny. Godzina nie...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
67

postów

67

wątków

do góry